Gå til hovedindhold

Foliatec bremsekalibermaling sæt 2167 Flame Orange

Pris fra 232 krtil 309 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 169 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Foliatec bremsekalibermaling sæt 2167 Flame Orange og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 232 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Foliatec Bremsekaliberlak Flame orange pensel
232 kr
Til butik
Foliatec Bremsekaliberlak Flame orange pensel billede

Produktspecifikationer

Mærke: FOLIATEC
Kategori: Autolak
Farve: 1
Artikel nr.: 2167
EAN: 4002581021678
Varenr.: 21412229
Gå til Billigstyling
TrustScore 5 ud af 54,7
Foliatec Bremsekaliber maling - Flame orange
-20%247,2 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Foliatec Bremsekaliber maling - Flame orange billede

Produktinformation

Foliatec Bremsekaliber Lak Sæt Flame Orange VARM ORANGE MAX ATTITUDE Vil du have et look, der virkelig sparker igennem?Flame Orange er en skarp og energisk farve, der giver bilen et aggressivt og sporty udtryk. Den står især godt til mørke fælge og er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Foliatec
Kategori: Udstyr til bilen
EAN: 4002581021678
Varenr.: 15475885506886
Gå til HC Farver
TrustScore 5 ud af 54,8
Foliatec bremsekalibermaling sæt 2167 Flame Orange
299 kr
Til butik
Foliatec bremsekalibermaling sæt 2167 Flame Orange billede

Produktinformation

Holdbar og rengøringsvenlig overflade Med Foliatec kaliber maling er det muligt, at opnå et holdbart resultat på niveau med originale indfarvede bremsekaliber. Produkt egenskaber Let at påfører - flyder pænt og ensartet sammen God vedhæftning Rustb

Produktspecifikationer

Mærke: Foliatec
Kategori: Kalibermaling
Farve: 2167 Flame Orange
EAN: 4002581021678
Varenr.: 292801
Gå til Danskautoudstyr.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Foliatec Bremsekaliber maling sæt - Flame Orange
299 kr
Til butik
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Foliatec Bremsekaliberlak Flame orange pensel
309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foliatec bremsekalibermaling sæt 2167 Flame Orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foliatec bremsekalibermaling sæt 2167 Flame Orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK232 kr271 krKøb
2Billigstyling247,2 kr247,2 krKøb
3HC Farver299 kr299 krKøb
4Danskautoudstyr.dk299 kr299 krKøb
5Dækbutikken - Dæk og Fælge309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Foliatec bremsekalibermaling sæt 2167 Flame Orange

PriceData har fulgt prisen på Foliatec bremsekalibermaling sæt 2167 Flame Orange i 173 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 223 kr.

Den nuværende pris på 232 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Foliatec bremsekalibermaling sæt 2167 Flame Orange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Foliatec bremsekalibermaling sæt 2167 Flame Orange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026232 kr11 kr (5%)
17. maj 2026243 kr11 kr (5%)
6. maj 2026232 kr15,2 kr (6%)
5. maj 2026247,2 kr15,2 kr (7%)
1. maj 2026232 kr11 kr (5%)
30. apr. 2026243 kr56 kr (19%)
15. apr. 2026299 kr51 kr (21%)
1. apr. 2026248 kr9 kr (4%)
30. mar. 2026239 kr70 kr (41%)
12. mar. 2026169 kr70 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret