Gå til hovedindhold

Thule Fløjstang VW Passat/Passat Alltrack,15- ID.7 Tourer 24-

Pris fra 2.474 krtil 2.847 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 373 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fløjstang VW Passat/Passat Alltrack,15- ID.7 Tourer 24- og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2474 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fløjstang VW Passat/Passat Alltrack,15- ID.7 Tourer 24-
2.474 kr
Til butik
Fløjstang VW Passat/Passat Alltrack,15- ID.7 Tourer 24- billede

Produktspecifikationer

Mærke: Thule Sweden
Kategori: Tagbøjlesæt
Farve: 1
Artikel nr.: SA186009W118
EAN: 5709255212347
Varenr.: 21426853
Gå til GreenGoing.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Wingbar VW Passat/Passat Alltrack,15- ID.7 Tourer 24-
2.777 kr
Til butik
Wingbar VW Passat/Passat Alltrack,15- ID.7 Tourer 24- billede

Produktinformation

Thule tagbøjlesæt med Wingbar til VW Passat/Passat Alltrack 2015- og VW ID.7 Tourer, 2024- 5-dr Estate med nedfældet ræling Tagbøjlepakken består af et Thule kit, et Thule EVO fodsæt og to wingbars i sølv. Tagbøjlepakken passer til VW Passat/Passat Alltr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Thule
Kategori: Dele og tilbehør til køretøjer
EAN: 5709255212347
Varenr.: 49944359240027
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wingbar VW Passat/Passat Alltrack 5-dr Estate, 15-
2.847 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fløjstang VW Passat/Passat Alltrack,15- ID.7 Tourer 24- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fløjstang VW Passat/Passat Alltrack,15- ID.7 Tourer 24- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.474 kr2.474 krKøb
2GreenGoing.dk2.777 kr2.777 krKøb
3Dækbutikken - Dæk og Fælge2.847 kr2.847 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fløjstang VW Passat/Passat Alltrack,15- ID.7 Tourer 24-

PriceData har fulgt prisen på Fløjstang VW Passat/Passat Alltrack,15- ID.7 Tourer 24- i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.474 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 2.777 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.697 kr.

Den nuværende pris på 2.474 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Fløjstang VW Passat/Passat Alltrack,15- ID.7 Tourer 24-. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Fløjstang VW Passat/Passat Alltrack,15- ID.7 Tourer 24- de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.474 kr232 kr (9%)
28. maj 20262.706 kr43 kr (2%)
27. maj 20262.749 kr43 kr (2%)
22. maj 20262.706 kr43 kr (2%)
14. maj 20262.749 kr275 kr (11%)
9. maj 20262.474 kr49 kr (2%)
7. maj 20262.523 kr226 kr (8%)
7. apr. 20262.749 kr28 kr (1%)
6. apr. 20262.777 kr28 kr (1%)
5. apr. 20262.749 kr28 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret