Gå til hovedindhold

Solar Flow FL61 hvid toiletsæde med Soft Close funktion

SolarSanitetEAN: 5711402807016
Pris fra 436 krtil 463,08 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 27,08 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Flow FL61 hvid toiletsæde med Soft Close funktion og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 436 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flow FL61 hvid toiletsæde med Soft Close funktion
436 kr
Til butik
Flow FL61 hvid toiletsæde med Soft Close funktion billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Tilbehør til toiletter
Farve: 1
Artikel nr.: 90220011
EAN: 5711402807016
Varenr.: 21686891
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Flow FL61 toiletsde, FL60, hvid
437 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Flow Fl61 Toiletsæde Fl60 Hvid
463,08 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flow FL61 hvid toiletsæde med Soft Close funktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flow FL61 hvid toiletsæde med Soft Close funktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK436 kr475 krKøb
2WATTOO.DK437 kr437 krKøb
3Billigelogvvs.dk463,08 kr463,08 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Flow FL61 hvid toiletsæde med Soft Close funktion

PriceData har fulgt prisen på Flow FL61 hvid toiletsæde med Soft Close funktion i 173 dage. Laveste pris i perioden er 436 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 757 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 482 kr.

Den nuværende pris på 436 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Flow FL61 hvid toiletsæde med Soft Close funktion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Flow FL61 hvid toiletsæde med Soft Close funktion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026436 kr1 kr (0%)
25. maj 2026437 kr1 kr (0%)
22. maj 2026438 kr1 kr (0%)
20. maj 2026439 kr1 kr (0%)
18. maj 2026440 kr1 kr (0%)
16. maj 2026441 kr1 kr (0%)
15. maj 2026442 kr1 kr (0%)
10. maj 2026443 kr1 kr (0%)
8. maj 2026444 kr1 kr (0%)
7. maj 2026443 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret