Gå til hovedindhold

Flexi - Leash Xtreme S Tape 5M Black/Orange Max 20Kg - (600.8400)

FlexiTilbehør til hundeEAN: 4000498034200
Pris fra 161 krtil 299 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 138 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 157 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Flexi - Leash Xtreme S Tape 5M Black/Orange Max 20Kg - (600.8400) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 161 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flexi - Leash Xtreme S Tape 5M Black/Orange Max 20Kg - (600.8400)
161 kr
Til butik
Flexi - Leash Xtreme S Tape 5M Black/Orange Max 20Kg - (600.8400) billede

Produktinformation

Udtrækkelig hundesnor med 5 m bånd, forstærket flexi® X11-Tape, soft-stop-element og et intuitivt bremsesystem til hunde op til 20 kg. Flexi Leash Xtreme S er bygget til meget energiske hunde og udfordrende situationer og kombinerer et robust bånddesign med et blødt greb og jævn båndføring, der lader linen forlænge i alle retninger uden at sætte sig fast. Størrelse S til hunde op til maks. 20 kg 5 m båndline Forstærket flexi® X11-Tape til intensiv brug Elastisk soft-stop-båndelement for ekstra komfort Pålideligt, responsivt bremsesystem Kan tilpasses med LED-lyssystem Kan tilpasses med Multi Box Fremstillet i Tyskland Designet til at give dig mere kontrol og komfort på daglige gåture og aktive eventyr.

Produktspecifikationer

Mærke: Flexi
Kategori: Hunde
Artikel nr.: H78017
EAN: 4000498034200
Varenr.: 3047071
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
flexi Xtreme line, bånd, S: 5m < 20 kg, orange
164 kr
Til butik
Gå til Foder & Fritid
TrustScore 5 ud af 54,6
Flexi XTREME TAPE 5 msort/orange - Orange - S
249 kr
Til butik
Flexi XTREME TAPE 5 msort/orange - Orange - S billede

Produktinformation

Flexi XTREME S TAPE 5 m, en ekstremt robust båndline med elastisk soft-stop bælteelement. Båndet er 5 meter langt og vejer ca. 246 g, og er velegnet til hunde op til 20 kg. Der er mulighed for ekstra udstyr som LED-belysning og Multi Box. Denne flexi line...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Flexi
Kategori: Liner
Farve: Orange
Størrelse: S
EAN: 4000498034200
Varenr.: 443028
Gå til MyPets.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Flexi Xtreme, Bånd line, Small, Orange, 5M, Max 20kg
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flexi - Leash Xtreme S Tape 5M Black/Orange Max 20Kg - (600.8400) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flexi - Leash Xtreme S Tape 5M Black/Orange Max 20Kg - (600.8400) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK161 kr200 krKøb
2CS MEGASTORE DK164 kr203 krKøb
3Foder & Fritid249 kr249 krKøb
4MyPets.dk299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Flexi - Leash Xtreme S Tape 5M Black/Orange Max 20Kg - (600.8400)

PriceData har fulgt prisen på Flexi - Leash Xtreme S Tape 5M Black/Orange Max 20Kg - (600.8400) i 105 dage. Laveste pris i perioden er 157 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 164 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 161 kr.

Den nuværende pris på 161 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Flexi - Leash Xtreme S Tape 5M Black/Orange Max 20Kg - (600.8400). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Flexi - Leash Xtreme S Tape 5M Black/Orange Max 20Kg - (600.8400) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026161 kr3 kr (2%)
27. maj 2026164 kr3 kr (2%)
6. maj 2026161 kr1 kr (1%)
5. maj 2026160 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026161 kr3 kr (2%)
16. apr. 2026164 kr3 kr (2%)
15. mar. 2026161 kr4 kr (3%)
10. mar. 2026157 kr3 kr (2%)
8. mar. 2026160 kr1 kr (1%)
17. feb. 2026161 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret