Gå til hovedindhold

Flexi New NEON M leash 5 m 25 kg black / neon blue

FlexiTilbehør til hundeEAN: 4000498032114
Pris fra 107,4 krtil 254 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 146,6 kr (58% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Flexi New NEON M leash 5 m 25 kg black / neon blue og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107.4 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loppetjansen.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Flexi New Neon Bånd Blå M - 5 m
-40%107,4 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Flexi New Neon Bånd Blå M - 5 m billede

Produktinformation

Flexi New Neon med Bånd Blå M Max. 25 kg. 5 m line med bånd Refleks på begge sider af håndtaget Båndet er neonfarvet blå Bremsesystem kan betjenes med én hånd Kan anvendes til alle hunde der vejer op til 25 kg. Kan kombineres med tilb

Produktspecifikationer

Mærke: Flexi
Kategori: Rulleline
EAN: 4000498032114
Varenr.: 17413
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flexi New NEON M leash 5 m 25 kg black / neon blue
113 kr
Til butik
Flexi New NEON M leash 5 m 25 kg black / neon blue billede

Produktinformation

Udtrækkelig hundesnor Flexi New NEON M har et 5 m bånd, komfortabelt bremsesystem og et sort/neonblåt design med høj synlighed til hunde op til 25 kg. Med neonfarvede komponenter og meget reflekterende sidepaneler hjælper denne Flexi-snor med at forbedre synligheden på afstand, mens det forbedrede båndføringssystem lader båndet løbe ud i alle retninger uden at sætte sig fast og kan tilpasses med en Multi Box. 5 m båndline til hunde op til maks. 25 kg Solidt bånd i klar neonfarve Meget reflekterende sidepaneler og reflekterende klistermærker Reflekterer forlygter fra over 150 meters afstand for øget synlighed Komfortabelt bremsesystem Båndføringssystem hjælper med at forhindre, at båndet sætter sig fast under udtræk Kan tilpasses med Multi Box En praktisk udtrækkelig snor, der kombinerer kontrolleret frihed med forbedret synlighed på gåture.

Produktspecifikationer

Mærke: Flexi
Kategori: Hunde
Artikel nr.: H7829L
EAN: 4000498032114
Varenr.: 3047049
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
flexi New Neon M - 5 m rulleline til hund, blå
189 kr
Til butik
flexi New Neon M - 5 m rulleline til hund, blå billede

Produktinformation

Fleksibel rulleline til sikre gåtureGiv din hund frihed på turen med flexi New Neon. Denne rulleline i størrelse M har en justerbar længde på op til 5 m, så din hund kan udforske, mens du bevarer kontrollen. Den blå farve og det markante runde mønster pryder huset, og den robuste line er lavet til mellemstore racer.Til mellemstore hundeRullelinen er velegnet til hunde op til 25 kg og passer til mellemstore racer. Den flade båndline giver et stabilt træk og er praktisk i hverdagen - ideel til gåture i byen, parken eller på stier.Produkttype: Rulleline til hundStørrelse: MLængde: 5 mFarve: BlåMaks. belastning: 25 kgVelegnet til: Hund, mellemstore racerJusterbar længde: JaVægtinterval: 201 g – 499 gLinestil: Bånd...

Produktspecifikationer

Mærke: Flexi
Kategori: Halsbånd og seletøj til kæledyr
Vægt: 0.34g
EAN: 4000498032114
Varenr.: 2055445
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
flexi New Neon M - 5 m rulleline til hund, blå
209 kr
Til butik
Gå til Foder & Fritid
TrustScore 5 ud af 54,6
Flexi New Neon snor 5m - Blue - 5 m
254 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flexi New NEON M leash 5 m 25 kg black / neon blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flexi New NEON M leash 5 m 25 kg black / neon blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loppetjansen.dk107,4 kr107,4 krKøb
2Proshop DK113 kr152 krKøb
3Boligcenter DK189 kr189 krKøb
4Vivas DK209 kr288 krKøb
5Foder & Fritid254 kr254 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Flexi New NEON M leash 5 m 25 kg black / neon blue

PriceData har fulgt prisen på Flexi New NEON M leash 5 m 25 kg black / neon blue i 133 dage. Laveste pris i perioden er 107,4 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 107,4 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Flexi New NEON M leash 5 m 25 kg black / neon blue. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Flexi New NEON M leash 5 m 25 kg black / neon blue de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026107,4 kr4,6 kr (4%)
27. maj 2026112 kr4,6 kr (4%)
13. maj 2026107,4 kr4,6 kr (4%)
12. maj 2026112 kr4,6 kr (4%)
20. apr. 2026107,4 kr3,6 kr (3%)
24. mar. 2026111 kr7 kr (6%)
11. feb. 2026118 kr4 kr (3%)
10. feb. 2026122 kr4 kr (3%)
20. jan. 2026118 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret