Gå til hovedindhold

Flexi - Black Design Hundeline bånd - 3 størrelser - S: < 15 kg.

FlexiTilbehør til kæledyrEAN: 4000498033906
Pris fra 67 krtil 159 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 92 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Flexi - Black Design Hundeline bånd - 3 størrelser - S: < 15 kg. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flexi Black Design S leash 5 m 15 kg black
67 kr
Til butik
Flexi Black Design S leash 5 m 15 kg black billede

Produktinformation

Hundesnor Flexi Black Design S leash 5 m 15 kg black har et forfinet båndføringssystem, der lader båndet løbe ud i alle retninger uden at sætte sig fast. Fremstillet af Flexi; denne Black Design S-snor er designet til kontrolleret, jævn udtrækning under gåture med en båndlængde på 5 m og støtte til hunde op til 15 kg. Forfinet båndføringssystem testet grundigt Båndet løber ud i alle retninger uden at sætte sig fast 5 m båndlængde Til hunde op til 15 kg Farve: black Model: H78014S Giver pålidelig håndtering og ensartet snorbevægelse til hverdagsture.

Produktspecifikationer

Mærke: Flexi
Kategori: Hunde
Artikel nr.: H78014S
EAN: 4000498033906
Varenr.: 3047080
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flexi Black Design S 5 m Fleksibel hundesnor
69 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
-9%117 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hundeline med rulle - flexi Black Design S, 5 m (sort)
-7%139 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til WeDoBetter
TrustScore 0 ud af 50,0
Hundebly Flexi
149 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hundeline med rulle - flexi Black Design S, 5 m (sort)
-6%159 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flexi - Black Design Hundeline bånd - 3 størrelser - S: < 15 kg. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flexi - Black Design Hundeline bånd - 3 størrelser - S: < 15 kg. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK67 kr106 krKøb
2CS MEGASTORE DK69 kr108 krKøb
3Bolig & Haven117 kr117 krKøb
4Boligcenter DK139 kr139 krKøb
5WeDoBetter149 kr149 krKøb
6Vivas DK159 kr238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Flexi - Black Design Hundeline bånd - 3 størrelser - S: < 15 kg.

PriceData har fulgt prisen på Flexi - Black Design Hundeline bånd - 3 størrelser - S: < 15 kg. i 168 dage. Laveste pris i perioden er 67 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 74 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 70 kr.

Den nuværende pris på 67 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Flexi - Black Design Hundeline bånd - 3 størrelser - S: < 15 kg.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Flexi - Black Design Hundeline bånd - 3 størrelser - S: < 15 kg. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. apr. 202667 kr3 kr (4%)
13. apr. 202670 kr4 kr (5%)
9. apr. 202674 kr4 kr (6%)
1. apr. 202670 kr3 kr (4%)
28. mar. 202667 kr3 kr (4%)
26. feb. 202670 kr2 kr (3%)
25. feb. 202672 kr2 kr (3%)
20. feb. 202670 kr2 kr (3%)
17. dec. 202572 kr1 kr (1%)
16. dec. 202571 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret