Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Fleksibel LED-stripsamler til løse ledninger - 12mm, RGB+CCT, IP20, 5V-24V

EL-GrossistenStartersEAN: 5740031800044

Sammenlign priser på Fleksibel LED-stripsamler til løse ledninger - 12mm, RGB+CCT, IP20, 5V-24V og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LED strip samler til løse ledninger - 12mm, RGB+CCT, IP20, 5V-24V
18 kr
Til butik
LED strip samler til løse ledninger - 12mm, RGB+CCT, IP20, 5V-24V billede

Produktinformation

LED strip samler til 12mm RGB+CCT stripsDenne LED strip samler er udviklet til sikker og stabil forbindelse af 12mm brede IP20 RGB+CCT LED strips. Den fungerer som et pålideligt startstik, når du skal dele din belysning op i flere sektioner og forbinde de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: RGB+CCT LED strips tilbehør 24V
EAN: 5740031800044
Varenr.: 12405
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
LED strip samler til løse ledninger - 12mm, RGB+CCT, IP20, 5V-24V
18 kr
Til butik
LED strip samler til løse ledninger - 12mm, RGB+CCT, IP20, 5V-24V billede

Produktinformation

Nyt startstik til 12mm bred IP20 RGB+CCT LED strip. (ikke COB) Bruges hvis strippen skal deles, og kobles til forskellige steder. Der skal bruges en tang for at klemme metalholderne ned. Maks. 3,5A belastning 12V (42W) 24V (84W). Pålidelig LED strip samle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: RGB+CCT LED strips tilbehør 24V
EAN: 5740031800044
Varenr.: 12405
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fleksibel LED-stripsamler til løse ledninger - 12mm, RGB+CCT, IP20, 5V-24V
18 kr
Til butik
Fleksibel LED-stripsamler til løse ledninger - 12mm, RGB+CCT, IP20, 5V-24V billede

Produktinformation

This new starter plug is specifically designed to fit 12mm wide IP20 RGB+CCT LED strips that are not COB. It is ideal for use when the strip needs to be divided and connected to different locations. During installation, a pair of pliers is required to cla...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Starters
EAN: 5740031800044
Varenr.: 15841144701263

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fleksibel LED-stripsamler til løse ledninger - 12mm, RGB+CCT, IP20, 5V-24V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fleksibel LED-stripsamler til løse ledninger - 12mm, RGB+CCT, IP20, 5V-24V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store18 kr18 krKøb
2DetLED.dk18 kr18 krKøb
3EL-GROSSISTEN18 kr18 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fleksibel LED-stripsamler til løse ledninger - 12mm, RGB+CCT, IP20, 5V-24V

PriceData har fulgt prisen på Fleksibel LED-stripsamler til løse ledninger - 12mm, RGB+CCT, IP20, 5V-24V i 175 dage. Laveste pris i perioden er 15,1 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 18 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17 kr.

Den nuværende pris på 18 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Fleksibel LED-stripsamler til løse ledninger - 12mm, RGB+CCT, IP20, 5V-24V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Fleksibel LED-stripsamler til løse ledninger - 12mm, RGB+CCT, IP20, 5V-24V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202618 kr2,9 kr (19%)
27. maj 202615,1 kr2,9 kr (16%)
26. maj 202618 kr2,9 kr (19%)
23. maj 202615,1 kr2,9 kr (16%)
22. maj 202618 kr2,9 kr (19%)
8. maj 202615,1 kr2,9 kr (16%)
7. maj 202618 kr2,9 kr (19%)
30. apr. 202615,1 kr2,9 kr (16%)
29. apr. 202618 kr2,9 kr (19%)
1. apr. 202615,1 kr2,9 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret