Gå til hovedindhold

Duka Fladkanal PVC 55 x 110 mm, længde 1000 mm, hvid

DukaEludstyrEAN: 5708605012033
Pris fra 272 krtil 405 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 133 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fladkanal PVC 55 x 110 mm, længde 1000 mm, hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 272 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duka fladkanal, 110x55 mm, 1000 mm
272 kr
Til butik
Duka fladkanal, 110x55 mm, 1000 mm billede

Produktinformation

Uisoleret fladkanal til ventilation. Mål: 110x55 mm. Længde 1000 mm. Produktet er velegnet til steder hvor der ikke er så meget plads.

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Tilbehør & fittings
Farve: white
Størrelse: 110x55x1000 mm
EAN: 5708605012033
Varenr.: 1978012035
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fladkanal, 110x55 mm, længde: 1000 mm
289 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka fladkanal, 110x55 mm, 1000 mm
299 kr
Til butik
Duka fladkanal, 110x55 mm, 1000 mm billede

Produktinformation

Ventilationskanalstykke til trængte steder Dette fladkanalstykke er velegnet til situationer, hvor der ikke er så meget plads at gøre med. Ventilationskanalen har glatte ender og kan nemt kombineres med fx en bøjning eller et overgangsstykke til et rundt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Tilbehør & fittings
Farve: white
Størrelse: 110x55x1000 mm
EAN: 5708605012033
Varenr.: 1978012035
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fladkanal PVC 55 x 110 mm, længde 1000 mm, hvid
312,6 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka fladkanal, 110x55 mm, 1000 mm
369 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka fladkanal, 110x55 mm, 1000 mm
405 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fladkanal PVC 55 x 110 mm, længde 1000 mm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fladkanal PVC 55 x 110 mm, længde 1000 mm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl272 kr272 krKøb
2LavprisVærktøj289 kr289 krKøb
3Greenline299 kr299 krKøb
4EL-GROSSISTEN312,6 kr312,6 krKøb
5BilligVVS DK369 kr369 krKøb
6LavprisVVS405 kr405 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fladkanal PVC 55 x 110 mm, længde 1000 mm, hvid

PriceData har fulgt prisen på Fladkanal PVC 55 x 110 mm, længde 1000 mm, hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 263 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 307 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 292 kr.

Den nuværende pris på 272 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 16 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Fladkanal PVC 55 x 110 mm, længde 1000 mm, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Fladkanal PVC 55 x 110 mm, længde 1000 mm, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. mar. 2026272 kr9 kr (3%)
2. mar. 2026263 kr16 kr (6%)
14. feb. 2026279 kr16 kr (5%)
13. feb. 2026295 kr16 kr (6%)
8. feb. 2026279 kr19 kr (6%)
7. feb. 2026298 kr1 kr (0%)
1. feb. 2026299 kr1 kr (0%)
31. jan. 2026298 kr1 kr (0%)
29. jan. 2026299 kr1 kr (0%)
27. jan. 2026300 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret