Gå til hovedindhold

Van der P Flad skinne U-form 90x90x90 cm - Vinkelstang 90x90x90cm kompl.m.loftstøtte/ringe 15x33mm H

Van der PMøblerEAN: 5709276585840
Pris fra 949 krtil 2.086 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.137 kr (55% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Flad skinne U-form 90x90x90 cm - Vinkelstang 90x90x90cm kompl.m.loftstøtte/ringe 15x33mm H og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 949 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Van Der P Profil5001 badeforhængsstang, 90x90x90 cm, hvid
-10%949 kr
Før 1.055 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Van Der P Profil5001 badeforhængsstang, 90x90x90 cm, hvid billede

Produktinformation

Elegant bruseforhængsstang - perfekt til dit badeværelse! Få en elegant og stilfuld løsning til dit badeværelse med Profil5001 bruseforhængsstang fra Van Der P! Denne bruseforhængsstang er designet med en dimension på 15x30 mm, og har en kvadratisk form p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Van der P
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 90x90x90 cm
EAN: 5709276585840
Varenr.: 777373100
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Van Der P Profil5001 badeforhængsstang, 90x90x90 cm, hvid
1.219 kr
Til butik
Van Der P Profil5001 badeforhængsstang, 90x90x90 cm, hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Van der P
Kategori: Indretningen
Farve: white
Størrelse: 90x90x90 cm
EAN: 5709276585840
Varenr.: 777373100
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Van Der P badeforhængsstang 33x15/ 90x90x90cm U-form. Hvid
1.370 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flad skinne U-form 90x90x90 cm - Vinkelstang 90x90x90cm kompl.m.loftstøtte/ringe 15x33mm H
2.086 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flad skinne U-form 90x90x90 cm - Vinkelstang 90x90x90cm kompl.m.loftstøtte/ringe 15x33mm H koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Flad skinne U-form 90x90x90 cm - Vinkelstang 90x90x90cm kompl.m.loftstøtte/ringe 15x33mm H koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS949 kr949 krKøb
2BilligVVS DK1.219 kr1.219 krKøb
3vvsfittings.dk1.370 kr1.370 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.086 kr2.285 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Flad skinne U-form 90x90x90 cm - Vinkelstang 90x90x90cm kompl.m.loftstøtte/ringe 15x33mm H

PriceData har fulgt prisen på Flad skinne U-form 90x90x90 cm - Vinkelstang 90x90x90cm kompl.m.loftstøtte/ringe 15x33mm H i 182 dage. Laveste pris i perioden er 949 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 1.370 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.092 kr.

Den nuværende pris på 949 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Flad skinne U-form 90x90x90 cm - Vinkelstang 90x90x90cm kompl.m.loftstøtte/ringe 15x33mm H. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Flad skinne U-form 90x90x90 cm - Vinkelstang 90x90x90cm kompl.m.loftstøtte/ringe 15x33mm H de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026949 kr106 kr (10%)
2. jun. 20261.055 kr24 kr (2%)
1. jun. 20261.079 kr24 kr (2%)
30. maj 20261.055 kr24 kr (2%)
27. maj 20261.079 kr120 kr (10%)
26. maj 20261.199 kr120 kr (11%)
17. maj 20261.079 kr291 kr (21%)
16. maj 20261.370 kr291 kr (27%)
10. maj 20261.079 kr120 kr (10%)
9. maj 20261.199 kr120 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret