Gå til hovedindhold

Fjällräven Womens Nikka Shorts Curved (Blå (DARK NAVY/555) 40)

FjällrävenTøjEAN: 7323450701888
Pris fra 799 krtil 1.099 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 300 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fjällräven Womens Nikka Shorts Curved (Blå (DARK NAVY/555) 40) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Nikka Shorts Curved Woman-dark navy-40 - Shorts
799 kr
Til butik
Fjällräven Nikka Shorts Curved Woman-dark navy-40 - Shorts billede

Produktinformation

Tekniske vandreshorts i G-1000 og stretc. Designet til kvinder med kurver.

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Shorts
Farve: Mørkeblå
Størrelse: 40
EAN: 7323450701888
Varenr.: F89731-dark navy-40
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fjällräven Nikka Curved Shorts W Dark Navy 40
-20%879,2 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällräven Nikka Curved Shorts W Dark Navy 40 billede

Produktinformation

Nøglefunktioner • Curved Fit perfekt pasform til kvindekroppen • Stretchpaneler optimal bevægelsesfrihed og komfort • G-1000® Original slidstærk og åndbar • Praktiske lommer plads til kort, mobil og småting • Bæredygtigt valg

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Dame Shorts
EAN: 7323450701888
Varenr.: 55-19843
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Womens Nikka Shorts Curved (Blå (DARK NAVY/555) 40)
1.099 kr
Til butik
Fjällräven Womens Nikka Shorts Curved (Blå (DARK NAVY/555) 40) billede

Produktinformation

Fjällräven Womens Nikka Shorts Curved er lavet i en funktionel kombination af stretchmateriale og G-1000-forstærkninger, hvilket giver optimal bevægelsesfrihed og høj slidstyrke. Den kurvede pasform er designet til kvinder med en mere markeret talje og br...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Shorts til kvinder
Farve: Blå (DARK NAVY/555)
Størrelse: 40
EAN: 7323450701888
Varenr.: 7323450701888

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Womens Nikka Shorts Curved (Blå (DARK NAVY/555) 40) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Womens Nikka Shorts Curved (Blå (DARK NAVY/555) 40) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk799 kr799 krKøb
2Outdoor i Centrum879,2 kr879,2 krKøb
3Friluftsland.dk1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Womens Nikka Shorts Curved (Blå (DARK NAVY/555) 40)

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Womens Nikka Shorts Curved (Blå (DARK NAVY/555) 40) i 146 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 1.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 913 kr.

Den nuværende pris på 799 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Fjällräven Womens Nikka Shorts Curved (Blå (DARK NAVY/555) 40). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Fjällräven Womens Nikka Shorts Curved (Blå (DARK NAVY/555) 40) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026799 kr80,2 kr (9%)
22. maj 2026879,2 kr219,8 kr (20%)
21. maj 20261.099 kr219,8 kr (25%)
9. maj 2026879,2 kr219,8 kr (20%)
8. maj 20261.099 kr300 kr (38%)
23. apr. 2026799 kr300 kr (27%)
22. apr. 20261.099 kr300 kr (38%)
24. mar. 2026799 kr300 kr (27%)
23. mar. 20261.099 kr300 kr (38%)
11. mar. 2026799 kr300 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret