Gå til hovedindhold

Fjällräven Womens Luhkka Cape (Grøn (DARK OLIVE/633) Medium)

FjällrävenTøjEAN: 7392158874286
Pris fra 1.599,5 krtil 2.799,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.200,45 kr (43% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fjällräven Womens Luhkka Cape (Grøn (DARK OLIVE/633) Medium) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1599.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fjällräven Luhkka Poncho Dark Olive M
-50%1.599,5 kr
Før 3.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällräven Luhkka Poncho Dark Olive M billede

Produktinformation

Hold Varmen med Fjällräven Luhkka Poncho Et perfekt lag til vintereventyr

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Dame Jakker
EAN: 7392158874286
Varenr.: 3933-16298
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Luhkka kappe-dark olive-M - Jakker
2.294 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Womens Luhkka Cape (Grøn (DARK OLIVE/633) Medium)
-20%2.559 kr
Før 3.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällräven Womens Luhkka Cape (Grøn (DARK OLIVE/633) Medium) billede

Produktinformation

Fjällräven Women's Luhkka Cape er ideel som et isolerende lag over en jakke eller som et let yderlag i overgangsperioder. Den poncholignende silhuet giver god bevægelsesfrihed, mens den justerbare hætte og det vindtætte materiale beskytter mod element...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Ponchoer til kvinder
Farve: Grøn (DARK OLIVE/633)
Størrelse: Medium
EAN: 7392158874286
Varenr.: 7392158874286
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Luhkka Womens, Dark Olive
2.799,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Womens Luhkka Cape (Grøn (DARK OLIVE/633) Medium) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Womens Luhkka Cape (Grøn (DARK OLIVE/633) Medium) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoor i Centrum1.599,5 kr1.599,5 krKøb
2Outdoornu.dk2.294 kr2.294 krKøb
3Friluftsland.dk2.559 kr2.559 krKøb
4Pro Outdoor2.799,95 kr2.799,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Womens Luhkka Cape (Grøn (DARK OLIVE/633) Medium)

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Womens Luhkka Cape (Grøn (DARK OLIVE/633) Medium) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.599,5 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 2.559 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.353 kr.

Den nuværende pris på 1.599,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Fjällräven Womens Luhkka Cape (Grøn (DARK OLIVE/633) Medium). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Fjällräven Womens Luhkka Cape (Grøn (DARK OLIVE/633) Medium) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20261.599,5 kr694,5 kr (30%)
21. maj 20262.294 kr694,5 kr (43%)
9. maj 20261.599,5 kr694,5 kr (30%)
23. apr. 20262.294 kr265 kr (10%)
22. apr. 20262.559 kr265 kr (12%)
11. apr. 20262.294 kr156 kr (6%)
24. mar. 20262.450 kr109 kr (4%)
23. mar. 20262.559 kr109 kr (4%)
11. mar. 20262.450 kr109 kr (4%)
10. mar. 20262.559 kr109 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret