Gå til hovedindhold

Fjällräven Mens Nuuk Lite Parka (Grøn (LAUREL GREEN/625) Medium)

FjällrävenTøjEAN: 7323450911379
Pris fra 2.099,5 krtil 4.199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.099,5 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fjällräven Mens Nuuk Lite Parka (Grøn (LAUREL GREEN/625) Medium) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2099.5 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fjällräven Nuuk Lite Herre Parka M
-50%2.099,5 kr
Før 4.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällräven Nuuk Lite Herre Parka M billede

Produktinformation

Fjällräven Nuuk Lite Herre Parka - En letvægtsudgave af den populære Nuuk Parka designet til mildere vejr

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Mænd
EAN: 7323450911379
Varenr.: 3311-14517
Gå til Almas Park & Fritid
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fjällräven Nuuk lite parka laurel green - M
2.995 kr
Til butik
Fjällräven Nuuk lite parka laurel green - M billede

Produktinformation

Fjällräven Nuuk Lite Parka den ultimative beskyttelse mod vinterens elementer Når vinterkulden rammer, er det afgørende at have det rette udstyr, der kan klare de mest barske forhold. Fjällräven Nuuk Lite Parka er designet til at levere den perfekte kombi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Herrejakke
EAN: 7323450911379
Varenr.: FJ87158625-M
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Nuuk Lite Parka Jakke - Herre (Laurel Green, M)
3.275 kr
Til butik
Fjällräven Nuuk Lite Parka Jakke - Herre (Laurel Green, M) billede

Produktinformation

Letvægtsversion af den populære Nuuk Parka, specielt designet til mildere vejrforhold. Denne parka har en lang og rummelig pasform, der når ned over bagdelen og lårene, hvilket gør den til det ideelle valg til våde og kølige efterårsdage. Jakken er vandt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Vinterjakke - herre
Farve: Laurel Green
Størrelse: M
EAN: 7323450911379
Varenr.: 18795432
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Mens Nuuk Lite Parka (Grøn (LAUREL GREEN/625) Medium)
4.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Mens Nuuk Lite Parka (Grøn (LAUREL GREEN/625) Medium) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Mens Nuuk Lite Parka (Grøn (LAUREL GREEN/625) Medium) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoor i Centrum2.099,5 kr2.099,5 krKøb
2Almas Park & Fritid2.995 kr2.995 krKøb
3Specialbutikken3.275 kr3.275 krKøb
4Friluftsland.dk4.199 kr4.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Mens Nuuk Lite Parka (Grøn (LAUREL GREEN/625) Medium)

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Mens Nuuk Lite Parka (Grøn (LAUREL GREEN/625) Medium) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.099,5 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 3.275 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.019 kr.

Den nuværende pris på 2.099,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Fjällräven Mens Nuuk Lite Parka (Grøn (LAUREL GREEN/625) Medium). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Fjällräven Mens Nuuk Lite Parka (Grøn (LAUREL GREEN/625) Medium) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20262.099,5 kr895,5 kr (30%)
21. maj 20262.995 kr895,5 kr (43%)
9. maj 20262.099,5 kr895,5 kr (30%)
20. apr. 20262.995 kr280 kr (9%)
19. apr. 20263.275 kr280 kr (9%)
10. apr. 20262.995 kr280 kr (9%)
9. apr. 20263.275 kr280 kr (9%)
9. mar. 20262.995 kr280 kr (9%)
8. mar. 20263.275 kr280 kr (9%)
1. mar. 20262.995 kr280 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret