Gå til hovedindhold

Fjällräven Mens Keb Fleece Hoodie (Grøn (DEEP FOREST/662) XX-large)

FjällrävenTøjEAN: 7323450900014
Pris fra 1.499,25 krtil 1.999 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 499,75 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.450 kr 24. maj

Sammenlign priser på Fjällräven Mens Keb Fleece Hoodie (Grøn (DEEP FOREST/662) XX-large) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1499.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fjällraven Keb Fleece Hoodie M Deep Forest XXL
-25%1.499,25 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällraven Keb Fleece Hoodie M Deep Forest XXL billede

Produktinformation

Nøglefunktioner Slidstærke skuldre: Forstærket med G-1000® til brug med rygsæk Naturlig komfort: Genanvendt polyester og sporbar uld for varme og åndbarhed Smart design: Tovejs lynlås, tætsiddende hætte og tre praktiske lommer Bæredygtigt valg: Fremst...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Herre Fleecejakker
EAN: 7323450900014
Varenr.: 2736-18655
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Mens Keb Fleece Hoodie (Grøn (DEEP FOREST/662) XX-large)
-20%1.759 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällräven Mens Keb Fleece Hoodie (Grøn (DEEP FOREST/662) XX-large) billede

Produktinformation

Fjällräven Keb Fleece Hoodie M er fremstillet af en funktionel blanding af genanvendt polyester og sporbar uld, hvilket giver effektiv fugttransport og komfort under fysisk aktivitet. Den fladstrikkede yderside minimerer friktion mod yderlag, mens den bør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Fleece- og uldtrøjer til mænd
Farve: Grøn (DEEP FOREST/662)
Størrelse: XX-large
EAN: 7323450900014
Varenr.: 7323450900014
Gå til Almas Park & Fritid
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fjällräven Keb Fleece Hoodie M Deep Forest - XXL
1.999 kr
Til butik
Fjällräven Keb Fleece Hoodie M Deep Forest - XXL billede

Produktinformation

Fjällräven Keb Fleece Hoodie M Deep Forest En isolerende og fugttransporterende fleecehætte perfekt som et mellemlag til aktiviteter hele året rundt. Lavet af en blanding af genanvendt polyester og sporbar uld. Forstærket med G-1000 på skuldrene for ekstr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Herrefleece
EAN: 7323450900014
Varenr.: FJ81479662-XXL

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Mens Keb Fleece Hoodie (Grøn (DEEP FOREST/662) XX-large) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Mens Keb Fleece Hoodie (Grøn (DEEP FOREST/662) XX-large) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoor i Centrum1.499,25 kr1.499,25 krKøb
2Friluftsland.dk1.759 kr1.759 krKøb
3Almas Park & Fritid1.999 kr1.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Mens Keb Fleece Hoodie (Grøn (DEEP FOREST/662) XX-large)

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Mens Keb Fleece Hoodie (Grøn (DEEP FOREST/662) XX-large) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.450 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.759 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.509 kr.

Den nuværende pris på 1.499,25 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Fjällräven Mens Keb Fleece Hoodie (Grøn (DEEP FOREST/662) XX-large). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Fjällräven Mens Keb Fleece Hoodie (Grøn (DEEP FOREST/662) XX-large) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.499,25 kr49,25 kr (3%)
24. maj 20261.450 kr49,25 kr (3%)
23. maj 20261.499,25 kr49,25 kr (3%)
23. apr. 20261.450 kr309 kr (18%)
22. apr. 20261.759 kr309 kr (21%)
24. mar. 20261.450 kr109 kr (7%)
23. mar. 20261.559 kr109 kr (8%)
11. mar. 20261.450 kr109 kr (7%)
10. mar. 20261.559 kr109 kr (8%)
9. mar. 20261.450 kr109 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret