Gå til hovedindhold

Fjällräven Mens Barents Pro Shorts (Grå (DK GREY-DK GREY/030-030) 48)

FjällrävenTøjEAN: 7323450126292
Pris fra 799 krtil 879,96 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 80,96 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fjällräven Mens Barents Pro Shorts (Grå (DK GREY-DK GREY/030-030) 48) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Barents Pro Shorts Herre / Mænd-dark grey-48 - Shorts
799 kr
Til butik
Fjällräven Barents Pro Shorts Herre / Mænd-dark grey-48 - Shorts billede

Produktinformation

Slidstærke, funktionelle G-1000 herreshorts med syv praktiske lommer.

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Shorts
Farve: Grå
Størrelse: 48
EAN: 7323450126292
Varenr.: F82467-dark grey-48
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Mens Barents Pro Shorts (Grå (DK GREY-DK GREY/030-030) 48)
-20%879 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällräven Mens Barents Pro Shorts (Grå (DK GREY-DK GREY/030-030) 48) billede

Produktinformation

Fjällräven Mens Barents Pro Shorts er fremstillet i slidstærkt G-1000®-materiale og bygget til at modstå intensiv brug i ujævnt terræn. De har en klassisk pasform med forstærkninger på udsatte områder og flere praktiske lommer, herunder store benlommer og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Shorts til mænd
Farve: Grå (DK GREY-DK GREY/030-030)
Størrelse: 48
EAN: 7323450126292
Varenr.: 7323450126292
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Barents Pro Shorts Mens, Dark Grey / Dark Grey
-20%879,96 kr
Før 1.099,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällräven Barents Pro Shorts Mens, Dark Grey / Dark Grey billede

Produktinformation

Fjällräven Barents G-1000 Shorts Slidstærke vandreshorts til herre fra Fjällräven. Barents Pro Shorts er lavet i Fjällrävens slidstærke og vandafvisende G-1000 materiale. For ekstra beskyttelse, er shortsene forsynet med dobbelt stoflag på bagdelen.

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Shorts og Capri
Størrelse: Str. 48
EAN: 7323450126292
Varenr.: 107-82467-030-030_21828

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Mens Barents Pro Shorts (Grå (DK GREY-DK GREY/030-030) 48) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Mens Barents Pro Shorts (Grå (DK GREY-DK GREY/030-030) 48) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk799 kr799 krKøb
2Friluftsland.dk879 kr879 krKøb
3Pro Outdoor879,96 kr879,96 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Mens Barents Pro Shorts (Grå (DK GREY-DK GREY/030-030) 48)

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Mens Barents Pro Shorts (Grå (DK GREY-DK GREY/030-030) 48) i 167 dage. Laveste pris i perioden er 769 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 1.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 904 kr.

Den nuværende pris på 799 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Fjällräven Mens Barents Pro Shorts (Grå (DK GREY-DK GREY/030-030) 48). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Fjällräven Mens Barents Pro Shorts (Grå (DK GREY-DK GREY/030-030) 48) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026799 kr80 kr (9%)
8. maj 2026879 kr
7. maj 2026879,96 kr
11. apr. 2026879 kr
10. apr. 2026879,96 kr
8. apr. 2026879 kr
7. apr. 2026879,96 kr
14. mar. 2026879 kr
13. mar. 2026879,96 kr
5. mar. 2026879 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret