Gå til hovedindhold

Fjällräven Mens Abisko Trail Fleece (Grøn (DEEP FOREST/662) Large)

FjällrävenTøjEAN: 7323450509620
Pris fra 1.049 krtil 1.399,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 350,95 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fjällräven Mens Abisko Trail Fleece (Grøn (DEEP FOREST/662) Large) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1049 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Abisko Trail Fleece-deep forest-L - Fleecejakker
1.049 kr
Til butik
Fjällräven Abisko Trail Fleece-deep forest-L - Fleecejakker billede

Produktinformation

Let og praktisk hættetrøje. Med en brystlomme og to håndlommer.

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Fleecejakker
Farve: Deep Grøn
Størrelse: L
EAN: 7323450509620
Varenr.: FR-82257-deep forest-L
Gå til Almas Park & Fritid
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fjällräven Abisko Trail Fleece M - Deep Forest - L
1.399 kr
Til butik
Fjällräven Abisko Trail Fleece M - Deep Forest - L billede

Produktinformation

Fjällräven Abisko Trail Fleece M – Deep Forest Her får du en let og praktisk hættetrøje i en kombination af to forskellige fleecematerialer, som holder dig varm, hvor der er mest brug for det, og samtidig holder vægten og pakkevolumen nede. Hætten samt sk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Herrefleece
EAN: 7323450509620
Varenr.: FJ82257662-L
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Mens Abisko Trail Fleece (Grøn (DEEP FOREST/662) Large)
1.399 kr
Til butik
Fjällräven Mens Abisko Trail Fleece (Grøn (DEEP FOREST/662) Large) billede

Produktinformation

Fjällräven Mens Abisko Trail Fleece er fremstillet af 100% polyester, hvoraf en del er genanvendt. Hætte, skuldre og bryst er lavet af fladstrikket fleece med blød, børstet inderside, mens sider, underarme og nedre torso består af lettere fleece med gitte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Fleece- og uldtrøjer til mænd
Farve: Grøn (DEEP FOREST/662)
Størrelse: Large
EAN: 7323450509620
Varenr.: 7323450509620
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Abisko Trail Fleece Mens, Deep Forest
1.399,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Mens Abisko Trail Fleece (Grøn (DEEP FOREST/662) Large) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Mens Abisko Trail Fleece (Grøn (DEEP FOREST/662) Large) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk1.049 kr1.049 krKøb
2Almas Park & Fritid1.399 kr1.399 krKøb
3Friluftsland.dk1.399 kr1.399 krKøb
4Pro Outdoor1.399,95 kr1.399,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Mens Abisko Trail Fleece (Grøn (DEEP FOREST/662) Large)

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Mens Abisko Trail Fleece (Grøn (DEEP FOREST/662) Large) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.049 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.240 kr.

Den nuværende pris på 1.049 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Fjällräven Mens Abisko Trail Fleece (Grøn (DEEP FOREST/662) Large). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Fjällräven Mens Abisko Trail Fleece (Grøn (DEEP FOREST/662) Large) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.049 kr350 kr (25%)
23. maj 20261.399 kr350 kr (33%)
3. maj 20261.049 kr350 kr (25%)
7. mar. 20261.399 kr280 kr (25%)
24. feb. 20261.119 kr280 kr (20%)
23. feb. 20261.399 kr280 kr (25%)
23. jan. 20261.119 kr280 kr (20%)
22. jan. 20261.399 kr280 kr (25%)
15. jan. 20261.119 kr280 kr (20%)
14. jan. 20261.399 kr280 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret