Gå til hovedindhold

Fjällräven Keb Trousers Herre / Mænd-dark olive / dark grey-48-short - Bukser

FjällrävenTøjEAN: 7323450989170
Pris fra 1.499 krtil 1.599,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 100,95 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fjällräven Keb Trousers Herre / Mænd-dark olive / dark grey-48-short - Bukser og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1499 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Keb Trousers Herre / Mænd-dark olive / dark grey-48-short - Bukser
1.499 kr
Til butik
Fjällräven Keb Trousers Herre / Mænd-dark olive / dark grey-48-short - Bukser billede

Produktinformation

Opdateret udgave af de prisbelønnede trekkingbukser i strækstof og G-1000. Fremstillet uden PFC.

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Bukser
Farve: Grøn
Størrelse: 48
EAN: 7323450989170
Varenr.: F87176-dark olive / dark grey-48-short
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Keb Buks M - Ny Model (Dark Olive/Dark Grey, 48S)
1.599 kr
Til butik
Fjällräven Keb Buks M - Ny Model (Dark Olive/Dark Grey, 48S) billede

Produktinformation

Ny udgave af de prisbelønnede trekkingbukser fra Fjällräven, nu med forbedret ydeevne og bæredygtighed. Disse prisvindende trekkingbukser, lavet i en kombination af strækstof og G-1000, har fået en opdatering for at levere endnu bedre præstation, komfort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Herrebukser
Farve: Dark Olive/Dark Grey
Størrelse: 48S
EAN: 7323450989170
Varenr.: 19106494
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Keb Trousers Mens, Dark Olive / Dark Grey
-20%1.599,95 kr
Før 1.999,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällräven Keb Trousers Mens, Dark Olive / Dark Grey billede

Produktinformation

Fjällräven Keb Vandrebukser Nok de mest komfortable og funktionelle Vandrebukser du kan finde! Fjällräven's Keb Trousers er med gode grunde, nogle af de mest populære vandrebukser der findes. Bukserne er nemlig lavet i en smart kombination af Stretch...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Bukser
Størrelse: Str. 48
EAN: 7323450989170
Varenr.: 107-F87176-633-030-48/S

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Keb Trousers Herre / Mænd-dark olive / dark grey-48-short - Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Keb Trousers Herre / Mænd-dark olive / dark grey-48-short - Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk1.499 kr1.499 krKøb
2Specialbutikken1.599 kr1.599 krKøb
3Pro Outdoor1.599,95 kr1.599,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Keb Trousers Herre / Mænd-dark olive / dark grey-48-short - Bukser

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Keb Trousers Herre / Mænd-dark olive / dark grey-48-short - Bukser i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.499 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 1.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.680 kr.

Den nuværende pris på 1.499 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Fjällräven Keb Trousers Herre / Mænd-dark olive / dark grey-48-short - Bukser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Fjällräven Keb Trousers Herre / Mænd-dark olive / dark grey-48-short - Bukser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.499 kr100 kr (6%)
23. maj 20261.599 kr100 kr (7%)
21. maj 20261.499 kr100 kr (6%)
20. maj 20261.599 kr
19. maj 20261.599,95 kr
13. maj 20261.599 kr
11. maj 20261.599,95 kr
10. maj 20261.599 kr
2. maj 20261.599,95 kr399,05 kr (20%)
1. maj 20261.999 kr399,05 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret