Gå til hovedindhold

Fjällräven Barents Pro Shorts Herre / Mænd-uncle blue-48 - Shorts

FjällrävenTøjEAN: 7323450100698
Pris fra 799 krtil 1.099,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 300,95 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fjällräven Barents Pro Shorts Herre / Mænd-uncle blue-48 - Shorts og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Barents Pro Shorts Herre / Mænd-uncle blue-48 - Shorts
799 kr
Til butik
Fjällräven Barents Pro Shorts Herre / Mænd-uncle blue-48 - Shorts billede

Produktinformation

Slidstærke, funktionelle G-1000 herreshorts med syv praktiske lommer.

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Shorts
Farve: Uncle Blå
Størrelse: 48
EAN: 7323450100698
Varenr.: F82467-uncle blue-48
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Mens Barents Pro Shorts (Blå (UNCLE BLUE/520) 48)
1.099 kr
Til butik
Fjällräven Mens Barents Pro Shorts (Blå (UNCLE BLUE/520) 48) billede

Produktinformation

Fjällräven Mens Barents Pro Shorts er fremstillet i slidstærkt G-1000®-materiale og bygget til at modstå intensiv brug i ujævnt terræn. De har en klassisk pasform med forstærkninger på udsatte områder og flere praktiske lommer, herunder store benlommer og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Shorts til mænd
Farve: Blå (UNCLE BLUE/520)
Størrelse: 48
EAN: 7323450100698
Varenr.: 7323450100698
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Barents Pro Shorts Mens, Uncle Blue / Dark Navy
1.099,95 kr
Til butik
Fjällräven Barents Pro Shorts Mens, Uncle Blue / Dark Navy billede

Produktinformation

Fjällräven Barents Pro Shorts Mens, Uncle Blue / Dark Navy Slidstærke vandreshorts til herre fra Fjällräven. Barents Pro Shorts er lavet i Fjällrävens slidstærke og vandafvisende G-1000 materiale. For ekstra beskyttelse, er shortsene forsynet med do

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Fjeldræven
Størrelse: Str. 48
EAN: 7323450100698
Varenr.: 107-82467-520_21250

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Barents Pro Shorts Herre / Mænd-uncle blue-48 - Shorts koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Barents Pro Shorts Herre / Mænd-uncle blue-48 - Shorts koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk799 kr799 krKøb
2Friluftsland.dk1.099 kr1.099 krKøb
3Pro Outdoor1.099,95 kr1.099,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Barents Pro Shorts Herre / Mænd-uncle blue-48 - Shorts

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Barents Pro Shorts Herre / Mænd-uncle blue-48 - Shorts i 181 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 1.099,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.050 kr.

Den nuværende pris på 799 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Fjällräven Barents Pro Shorts Herre / Mænd-uncle blue-48 - Shorts. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Fjällräven Barents Pro Shorts Herre / Mænd-uncle blue-48 - Shorts de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026799 kr300 kr (27%)
8. maj 20261.099 kr
7. maj 20261.099,95 kr
11. apr. 20261.099 kr
10. apr. 20261.099,95 kr
8. apr. 20261.099 kr
7. apr. 20261.099,95 kr
14. mar. 20261.099 kr
13. mar. 20261.099,95 kr
24. feb. 20261.099 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret