Gå til hovedindhold

Fjällräven Abisko Shorts Herre / Mænd, black-48 - Shorts

FjällrävenTøjEAN: 7392158846726
Pris fra 779 krtil 999 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 220 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fjällräven Abisko Shorts Herre / Mænd, black-48 - Shorts og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 779 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Abisko Shorts Herre / Mænd, black-48 - Shorts
779 kr
Til butik
Fjällräven Abisko Shorts Herre / Mænd, black-48 - Shorts billede

Produktinformation

Stærke vandreshorts til mænd med optimal komfort og bevægelsesfrihed. Lavet i G-1000 og strækstof.

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Shorts
Farve: Sort
Størrelse: 48
EAN: 7392158846726
Varenr.: F82833-black-48
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Abisko Shorts M (Black, 48)
-20%798 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällräven Abisko Shorts M (Black, 48) billede

Produktinformation

Abisko Trekking Shorts er komfortable og praktiske shorts designet til trekking og klatring, hvor bevægelsesfrihed og holdbarhed er essentielt. Fremstillet med stretch og G-1000®, giver de optimal pasform, høj mobilitet og langvarig slidstyrke. Den lavere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Herreshorts, knickers og 3/4 længde
Farve: Black
Størrelse: 48
EAN: 7392158846726
Varenr.: 13137288
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Fjällräven Mens Abisko Shorts (Sort (BLACK/550) 48)
-20%799 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fjällräven Mens Abisko Shorts (Sort (BLACK/550) 48) billede

Produktinformation

Fjällräven Mens Abisko Shorts kombinerer høj funktionalitet med komfort og bevægelsesfrihed - ideelle til alt fra dagsture til længere trekkingture i sommerhalvåret. De er lavet i et let, hurtigtørrende materiale, der følger kroppens bevægelser, og har...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Shorts til mænd
Farve: Sort (BLACK/550)
Størrelse: 48
EAN: 7392158846726
Varenr.: 7392158846726
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fjällräven Abisko Shorts Herre Black 48
-20%799,2 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fjällräven Abisko Shorts Mens, Black
-20%799,96 kr
Før 999,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Fjällräven Abisko Shorts Black
999 kr
Til butik
Gå til Almas Park & Fritid
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fjällräven Abisko Shorts M Black - 60
999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Abisko Shorts Herre / Mænd, black-48 - Shorts koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fjällräven Abisko Shorts Herre / Mænd, black-48 - Shorts koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk779 kr779 krKøb
2Specialbutikken798 kr798 krKøb
3Friluftsland.dk799 kr799 krKøb
4Outdoor i Centrum799,2 kr799,2 krKøb
5Pro Outdoor799,96 kr799,96 krKøb
6Sportdres Fiskegrej.dk999 kr999 krKøb
7Almas Park & Fritid999 kr999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fjällräven Abisko Shorts Herre / Mænd, black-48 - Shorts

PriceData har fulgt prisen på Fjällräven Abisko Shorts Herre / Mænd, black-48 - Shorts i 115 dage. Laveste pris i perioden er 779 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 831 kr.

Den nuværende pris på 779 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Fjällräven Abisko Shorts Herre / Mænd, black-48 - Shorts. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Fjällräven Abisko Shorts Herre / Mænd, black-48 - Shorts de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026779 kr19 kr (2%)
23. maj 2026798 kr19 kr (2%)
23. apr. 2026779 kr20 kr (3%)
22. apr. 2026799 kr20 kr (3%)
11. apr. 2026779 kr20,96 kr (3%)
10. apr. 2026799,96 kr
8. apr. 2026799 kr
7. apr. 2026799,96 kr
14. mar. 2026799 kr
13. mar. 2026799,96 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret