Gå til hovedindhold

Select FIX-PRO Slagfast forlængerled, uden jord, 16A 250V IP20, Polycarbonat - farve grøn

SelectEludstyrEAN: 5705154493252
Pris fra 11,46 krtil 15,8 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 4,34 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11,25 kr 4. apr.

Sammenlign priser på FIX-PRO Slagfast forlængerled, uden jord, 16A 250V IP20, Polycarbonat - farve grøn og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11.46 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Forlængerled 16A Uden Jord Slagfast Grøn
11,46 kr
Til butik
Forlængerled 16A Uden Jord Slagfast Grøn billede

Produktinformation

Slagfast forlængerled, uden jord, 16A 250V IP20, Polycarbonat - farve grøn Søgetermer: 5500002671 - - 5500002671 - 5705154493252

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Select
Kategori: Plumbing
EAN: 5705154493252
Varenr.: 8014366998850
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Forlængerled 16a uden jord slagfast grøn
12,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FORLÆNGERLED 16A UDEN JORD SLAGFAST GRØN
14,63 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FIX-PRO Slagfast forlængerled, uden jord, 16A 250V IP20, Polycarbonat - farve grøn
15,06 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Forlngerled, 16A, uden jord, slagfast, grn
15,8 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FIX-PRO Slagfast forlængerled, uden jord, 16A 250V IP20, Polycarbonat - farve grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FIX-PRO Slagfast forlængerled, uden jord, 16A 250V IP20, Polycarbonat - farve grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk11,46 kr11,46 krKøb
2MaintainIt12,5 kr12,5 krKøb
3EL-GROSSISTEN14,63 kr14,63 krKøb
4CS MEGASTORE DK15,06 kr54,06 krKøb
5WATTOO.DK15,8 kr15,8 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FIX-PRO Slagfast forlængerled, uden jord, 16A 250V IP20, Polycarbonat - farve grøn

PriceData har fulgt prisen på FIX-PRO Slagfast forlængerled, uden jord, 16A 250V IP20, Polycarbonat - farve grøn i 168 dage. Laveste pris i perioden er 11,25 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 76,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17 kr.

Den nuværende pris på 11,46 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for FIX-PRO Slagfast forlængerled, uden jord, 16A 250V IP20, Polycarbonat - farve grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for FIX-PRO Slagfast forlængerled, uden jord, 16A 250V IP20, Polycarbonat - farve grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202611,46 kr1,04 kr (8%)
19. maj 202612,5 kr1,04 kr (9%)
25. apr. 202611,46 kr
21. apr. 202611,33 kr
4. apr. 202611,25 kr
3. apr. 202611,33 kr
29. mar. 202611,25 kr
28. mar. 202611,33 kr
6. mar. 202611,25 kr
5. mar. 202611,33 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret