Gå til hovedindhold

Bals FIX-PRO CEE stikprop 16A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, polyamid

BalsEludstyrEAN: 5705154239287
Pris fra 30 krtil 60 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 28,96 kr 21. apr.

Sammenlign priser på FIX-PRO CEE stikprop 16A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, polyamid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Cee Stikprop H6/400/16/5/44
30 kr
Til butik
Cee Stikprop H6/400/16/5/44 billede

Produktinformation

CEE stikprop 16A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, polyamid Søgetermer: 5401006106 - - 5401006106 - 5705154239287

Produktspecifikationer

Mærke: Fix-Pro
Kategori: Electrical Wires & Cable
EAN: 5705154239287
Varenr.: 9147997815121
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Cee stikprop h6/400/16/5/44
31,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CEE STIKPROP H6/400/16/5/44
33,48 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
CEE STIKPROP H6/400/16/5/44
33,48 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
CEE stikprop H6, 400V, 16A, 5 polet, rd, IP44 - Bals
33,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FIX-PRO CEE stikprop 16A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, polyamid
60 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FIX-PRO CEE stikprop 16A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, polyamid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FIX-PRO CEE stikprop 16A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, polyamid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk30 kr30 krKøb
2MaintainIt31,25 kr31,25 krKøb
3EL-GROSSISTEN33,48 kr33,48 krKøb
4EL-NETSALG33,48 kr33,48 krKøb
5WATTOO.DK33,5 kr33,5 krKøb
6CS MEGASTORE DK60 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FIX-PRO CEE stikprop 16A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, polyamid

PriceData har fulgt prisen på FIX-PRO CEE stikprop 16A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, polyamid i 170 dage. Laveste pris i perioden er 28,96 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 41 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 33 kr.

Den nuværende pris på 30 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for FIX-PRO CEE stikprop 16A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, polyamid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for FIX-PRO CEE stikprop 16A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, polyamid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202630 kr1,25 kr (4%)
19. maj 202631,25 kr1,25 kr (4%)
25. apr. 202630 kr
22. apr. 202629,65 kr
21. apr. 202628,96 kr4,08 kr (12%)
14. apr. 202633,04 kr1,79 kr (6%)
4. apr. 202631,25 kr1,79 kr (5%)
3. apr. 202633,04 kr3,42 kr (12%)
9. mar. 202629,62 kr1,63 kr (5%)
7. mar. 202631,25 kr1,79 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret