Gå til hovedindhold

Fiskars StaySharp Max, 46 cm, 2,5 cm, 10 cm, Sort, 610 mm, 1220 mm

FiskarsHjem og haveEAN: 6411501138804
Pris fra 1.969 krtil 2.799 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 830 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.949 kr 22. maj

Sammenlign priser på Fiskars StaySharp Max, 46 cm, 2,5 cm, 10 cm, Sort, 610 mm, 1220 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1969 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fiskars StaySharp Max håndplæneklipper
1.969 kr
Til butik
Fiskars StaySharp Max håndplæneklipper billede

Produktinformation

Få bugt med græs, kviste og ukrudt med Fiskars StaySharp Max Fiskars har givet den gode gamle håndskubber en gevaldig overhaling i forhold til inovative løsninger, som letter arbejdet med plænen for dig. Maskinen her er 40% lettere at skubbe, end sammenli...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Havemaskiner
Størrelse: 460 mm/100 mm/25 mm/610 mm/1220 mm/23,5 kg
EAN: 6411501138804
Varenr.: 881675010
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Fiskars Staysharp Max håndplæneklipper
2.099 kr
Til butik
Fiskars Staysharp Max håndplæneklipper billede

Produktinformation

Fiskars Staysharp Max håndplæneklipper nemmere græsslåning uden motorMed denne håndplæneklipper fra Fiskars får du en robust løsning til græsslåning, der er let at skubbe og kræver mindre kraft end traditionelle modeller. De specialdesignede knivblade gø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Have & udendørsliv
EAN: 6411501138804
Varenr.: 881675010
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fiskars Staysharp Max håndplæneklipper
2.199 kr
Til butik
Fiskars Staysharp Max håndplæneklipper billede

Produktinformation

Effektiv og brugervenlig håndplæneklipper til din have Med denne Fiskars Staysharp Max håndplæneklipper bliver det lettere at holde græsplænen flot uden støj og uden brug af strøm eller benzin. Plæneklipperen er udviklet til at gøre arbejdet så ubesværet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Have & udendørsliv
EAN: 6411501138804
Varenr.: 881675010
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fiskars StaySharp Max, 46 cm, 2,5 cm, 10 cm, Sort, 610 mm, 1220 mm
2.505 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fiskars StaySharp™ Max håndplæneklipper
2.526,21 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Fiskars Staysharp Max - 1000591
2.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars StaySharp Max, 46 cm, 2,5 cm, 10 cm, Sort, 610 mm, 1220 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars StaySharp Max, 46 cm, 2,5 cm, 10 cm, Sort, 610 mm, 1220 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj1.969 kr1.969 krKøb
2LavprisEl2.099 kr2.099 krKøb
3Greenline2.199 kr2.199 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.505 kr2.574 krKøb
5EL-GROSSISTEN2.526,21 kr2.526,21 krKøb
6Homeshop DK2.799 kr2.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fiskars StaySharp Max, 46 cm, 2,5 cm, 10 cm, Sort, 610 mm, 1220 mm

PriceData har fulgt prisen på Fiskars StaySharp Max, 46 cm, 2,5 cm, 10 cm, Sort, 610 mm, 1220 mm i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.905 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 2.539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.021 kr.

Den nuværende pris på 1.969 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Fiskars StaySharp Max, 46 cm, 2,5 cm, 10 cm, Sort, 610 mm, 1220 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Fiskars StaySharp Max, 46 cm, 2,5 cm, 10 cm, Sort, 610 mm, 1220 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.969 kr20 kr (1%)
22. maj 20261.949 kr20 kr (1%)
16. maj 20261.969 kr455 kr (19%)
15. maj 20262.424 kr115 kr (5%)
14. maj 20262.539 kr319 kr (14%)
13. maj 20262.220 kr251 kr (13%)
11. maj 20261.969 kr10 kr (1%)
9. maj 20261.979 kr120 kr (6%)
8. maj 20262.099 kr150 kr (8%)
26. apr. 20261.949 kr30 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret