Gå til hovedindhold

Fiskars - Hard Face - Sauterpande Med Låg - 24 Cm - Induktion

FiskarsSautépanderEAN: 6424002019985
Pris fra 441 krtil 759 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 318 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 433 kr 26. maj

Sammenlign priser på Fiskars - Hard Face - Sauterpande Med Låg - 24 Cm - Induktion og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 441 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fiskars Hard Face traktørpande Ceratec Superior 24 cm
-56%441 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fiskars Hard Face traktørpande Ceratec Superior 24 cm billede

Produktinformation

Fiskars Hard Face traktørpande Ceratec Superior 24 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Sauterpander & sauteuser
EAN: 6424002019985
Varenr.: 636931-01
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fiskars Hard Face Sauté Pan - 24 cm with Lid
441 kr
Til butik
Fiskars Hard Face Sauté Pan - 24 cm with Lid billede

Produktinformation

Fiskars Hard Face Non-stick stegepande 24 cm Kan lide en udfordring og har en non-stick Ceratec™ Superior keramisk belægning til ubekymret madlavning. Gryden er fremstillet af 100 % genanvendt aluminium og fordeler varmen jævnt på alle kogeplader. Et gennemsigtigt, varmebestandigt glaslåg gør det nemt at overvåge madlavningen og har to forskellige kogeplader. Ovnsikker op til 150ºC. Fremstillet i Finland.

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Pander
Artikel nr.: 1075528
EAN: 6424002019985
Varenr.: 3415418
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fiskars Hard Face stegepande 24 cm med låg
458 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Fiskars - Hard Face - Sauterpande Med Låg - 24 Cm - Induktion
579,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stegepande 24 cm med låg - Fiskars non-stick
-6%589 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stegepande 24 cm med låg - Fiskars non-stick
-6%609 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fiskars Traktörpanna Hard Face 24 cm Keramisk 1075528
-10%650 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Traktorpande Hard Face 24 cm Keramik 1075528
-14%759 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars - Hard Face - Sauterpande Med Låg - 24 Cm - Induktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars - Hard Face - Sauterpande Med Låg - 24 Cm - Induktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK441 kr490 krKøb
2Proshop DK441 kr480 krKøb
3CS MEGASTORE DK458 kr497 krKøb
4Gucca.dk579,95 kr579,95 krKøb
5Boligcenter DK589 kr589 krKøb
6Vivas DK609 kr688 krKøb
7Teknikproffset DK650 kr709 krKøb
8Estore DK759 kr759 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fiskars - Hard Face - Sauterpande Med Låg - 24 Cm - Induktion

PriceData har fulgt prisen på Fiskars - Hard Face - Sauterpande Med Låg - 24 Cm - Induktion i 181 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 509 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 449 kr.

Den nuværende pris på 441 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Fiskars - Hard Face - Sauterpande Med Låg - 24 Cm - Induktion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Fiskars - Hard Face - Sauterpande Med Låg - 24 Cm - Induktion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026441 kr8 kr (2%)
26. maj 2026433 kr8 kr (2%)
23. maj 2026441 kr8 kr (2%)
2. maj 2026433 kr8 kr (2%)
8. apr. 2026441 kr11 kr (2%)
30. mar. 2026452 kr13 kr (3%)
28. mar. 2026465 kr1 kr (0%)
27. mar. 2026466 kr39 kr (8%)
26. mar. 2026505 kr37 kr (8%)
25. mar. 2026468 kr9 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret