Gå til hovedindhold

Fiskars Hard Face - Saute-pande med dække - 28 cm - 3.5 L - ikke-klæbende

FiskarsSautépanderEAN: 6424002020004
Pris fra 491 krtil 909 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 418 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fiskars Hard Face - Saute-pande med dække - 28 cm - 3.5 L - ikke-klæbende og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 491 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fiskars Hard Face Sauté Pan - 28 cm with Lid
491 kr
Til butik
Fiskars Hard Face Sauté Pan - 28 cm with Lid billede

Produktinformation

Fiskars Hard Face Non-stick stegepande 28 cm Kan lide en udfordring og har en non-stick Ceratec™ Superior keramisk belægning til ubekymret madlavning. Gryden er fremstillet af 100 % genanvendt aluminium og fordeler varmen jævnt på alle kogeplader. Et gennemsigtigt, varmebestandigt glaslåg gør det nemt at overvåge madlavningen og har to forskellige kogeplader. Ovnsikker op til 150ºC. Fremstillet i Finland.

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Pander
Artikel nr.: 1075530
EAN: 6424002020004
Varenr.: 3415421
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fiskars Hard Face traktørpande Ceratec Superior 28 cm
-56%528 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fiskars Hard Face - Saute-pande med dække - 28 cm - 3.5 L - ikke-klæbende
530 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stegegryde 28 cm med låg - Fiskars, 3,5 l
-30%689 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stegegryde 28 cm med låg - Fiskars, 3,5 l
-30%709 kr
Før 1.009 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fiskars Traktörpanna Hard Face 28 cm Keramisk 1075530
-13%751 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Fiskars - Hard Face Sauterpande - 28 Cm - Med Låg - Non-stick
809,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Traktorpande Hard Face 28 cm Keramik 1075530
-13%909 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars Hard Face - Saute-pande med dække - 28 cm - 3.5 L - ikke-klæbende koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars Hard Face - Saute-pande med dække - 28 cm - 3.5 L - ikke-klæbende koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK491 kr530 krKøb
2KitchenTime DK528 kr528 krKøb
3CS MEGASTORE DK530 kr569 krKøb
4Boligcenter DK689 kr689 krKøb
5Vivas DK709 kr788 krKøb
6Teknikproffset DK751 kr810 krKøb
7Gucca.dk809,95 kr809,95 krKøb
8Estore DK909 kr909 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fiskars Hard Face - Saute-pande med dække - 28 cm - 3.5 L - ikke-klæbende

PriceData har fulgt prisen på Fiskars Hard Face - Saute-pande med dække - 28 cm - 3.5 L - ikke-klæbende i 179 dage. Laveste pris i perioden er 479 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 624 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 537 kr.

Den nuværende pris på 491 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Fiskars Hard Face - Saute-pande med dække - 28 cm - 3.5 L - ikke-klæbende. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Fiskars Hard Face - Saute-pande med dække - 28 cm - 3.5 L - ikke-klæbende de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026491 kr17 kr (3%)
16. maj 2026508 kr2 kr (0%)
10. maj 2026510 kr6 kr (1%)
9. maj 2026504 kr6 kr (1%)
6. maj 2026510 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026511 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026510 kr19 kr (4%)
9. apr. 2026529 kr1 kr (0%)
5. apr. 2026528 kr33 kr (6%)
31. mar. 2026561 kr21 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret