Gå til hovedindhold

Fiskars All Steel - Stegepande med dække - 28 cm

FiskarsElektronikEAN: 6424002014966
Pris fra 698 krtil 1.019 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 321 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 579 kr 17. maj

Sammenlign priser på Fiskars All Steel - Stegepande med dække - 28 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 698 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fiskars All Steel stegefad 28 cm
-42%698 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fiskars All Steel stegefad 28 cm billede

Produktinformation

Fiskars All Steel stegefad 28 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Ovnfade
EAN: 6424002014966
Varenr.: 566616-01
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fiskars All Steel - Stegepande med dække - 28 cm
814 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fiskars All Steel ugnspanna 28 cm
-5%886 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fiskars All Steel ugnspanna 28 cm billede

Produktinformation

Med Fiskars All Steel ugnspanna 28 cm kan du uppleva glädjen i att laga mat på höggradigt, hållbart och återvunnet rostfritt stål – samtidigt som du bidrar till att minimera avfallet, Den är extremt hållbar och har tillverkats av 90 % återvunnet stål som har 92 % lägre koldioxidavtryck än branschgenomsnittet. Non-stick-beläggningen med Ceratec™ garanterar en vackert gyllenbrun yta och klarar höga temperaturer. Den tjocka 3-lagersbotten ger effektiv och jämn uppvärmning på alla hällar. Den har också ett ugnssäkert handtag, lock med ångventilering samt en måttgradering på insidan. En tidlös och stilren design gör att den passar in i moderna, hållbara kök där varje måltid kan bli ett tillfälle att stanna upp och njuta en stund. Tillverkad i Finland med hållbara processer och metoder. - Fiskars All Steel ugnspanna erbjuder en hållbar och trivsam matlagningsupplevelse tack vare återvunnet rostfritt stål. - Non-stick-beläggning i Ceratec™ garanterar en vackert gyllenbrun yta, utan fluor eller andra skadliga kemikalier. - Den tjocka 3-lagersbotten ger effektiv och jämn uppvärmning på alla spishällar. - Ugnssäker upp till 270 °C. - Tillverkad av 90 % återvunnet stål som har 92 % lägre koldioxidavtryck än branschgenomsnittet. - Vacker borstad finish och färre tillverkningsmaterial. - Tillverkad för att minska avfallet med 80 %, vilket också ger mindre damm och lägre förbrukning av produktionsmaterial. - Måttgradering på insidan. - Säkra handtag i rostfritt stål och lock med ångventil. - Handdisk rekommenderas. - 25 års garanti, - Dimensioner: 28 cm, - 100 % återvinningsbar, plastfri förpackning, - Tillverkad i Finland.

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Stegepander
EAN: 6424002014966
Varenr.: C18388
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
All Steel ovnpande 28 cm
-13%1.019 kr
Før 1.169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars All Steel - Stegepande med dække - 28 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars All Steel - Stegepande med dække - 28 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK698 kr698 krKøb
2CS MEGASTORE DK814 kr853 krKøb
3Teknikproffset DK886 kr945 krKøb
4Estore DK1.019 kr1.019 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fiskars All Steel - Stegepande med dække - 28 cm

PriceData har fulgt prisen på Fiskars All Steel - Stegepande med dække - 28 cm i 184 dage. Laveste pris i perioden er 577 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 818 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 694 kr.

Den nuværende pris på 698 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Fiskars All Steel - Stegepande med dække - 28 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Fiskars All Steel - Stegepande med dække - 28 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026698 kr119 kr (21%)
17. maj 2026579 kr229 kr (28%)
15. maj 2026808 kr6 kr (1%)
12. maj 2026814 kr4 kr (0%)
8. maj 2026818 kr4 kr (0%)
30. apr. 2026814 kr4 kr (0%)
24. apr. 2026818 kr175 kr (27%)
23. apr. 2026643 kr175 kr (21%)
21. apr. 2026818 kr175 kr (27%)
20. apr. 2026643 kr175 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret