Gå til hovedindhold

Fisher Price Fisher-price - Puttekasse - Babys Første Klodser - 10 Klodser

Fisher PriceLegetøjEAN: 0887961482898
Pris fra 88 krtil 133 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 77 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Fisher-price - Puttekasse - Babys Første Klodser - 10 Klodser og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fisher Price Babys First Blocks
88 kr
Til butik
Fisher Price Babys First Blocks billede

Produktspecifikationer

Mærke: Mattel
Kategori: Bygge- og stableklodser
Farve: 1
Artikel nr.: FFC84
EAN: 0887961482898
Varenr.: 4506601
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fisher Price Baby's First Blocks
88 kr
Til butik
Fisher Price Baby's First Blocks billede

Produktinformation

Med dette Baby's First Blocks-legesæt fra Fisher-Price kan du åbne for en spand fyldt med sjov leg. De tykke, farvestrålende klodser er med til at introducere barnet til farver og former, når det sorterer, stabler og putter dem gennem hullerne i låget. Tøm spanden, og lad legen begynde forfra igen og igen. Og takket være det praktiske bærehåndtag kan du tage spanden med klodserne med overalt. Når dit barn griber efter og sorterer klodserne, styrkes hånd-øje-koordinationen og fingerfærdigheden, og dets evne til at løse problemer udvikles.

Produktspecifikationer

Mærke: Fisher Price
Kategori: Babylegetoej
Artikel nr.: FFC84
EAN: 0887961482898
Varenr.: 3270797
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Fisher-price - Puttekasse - Babys Første Klodser - 10 Klodser
109,95 kr
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Fisher Price Babys First Blocks
119,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fisher-Price Puttekasse - Babys First Blocks
129,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fisher-Price Spædbarn - Babys første klodser (FFC84)
133 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fisher-price - Puttekasse - Babys Første Klodser - 10 Klodser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fisher-price - Puttekasse - Babys Første Klodser - 10 Klodser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb
2Proshop DK88 kr127 krKøb
3Gucca.dk109,95 kr109,95 krKøb
4KÆRE BØRN - Alt til dit barn119,95 kr119,95 krKøb
5Kids-world.dk129,95 kr129,95 krKøb
6Teknikproffset DK133 kr182 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fisher-price - Puttekasse - Babys Første Klodser - 10 Klodser

PriceData har fulgt prisen på Fisher-price - Puttekasse - Babys Første Klodser - 10 Klodser i 181 dage. Laveste pris i perioden er 76 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 92 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Fisher-price - Puttekasse - Babys Første Klodser - 10 Klodser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Fisher-price - Puttekasse - Babys Første Klodser - 10 Klodser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202688 kr1 kr (1%)
16. maj 202687 kr1 kr (1%)
7. maj 202688 kr4,2 kr (5%)
2. maj 202683,8 kr4,2 kr (5%)
15. apr. 202688 kr4 kr (4%)
27. mar. 202692 kr2 kr (2%)
26. mar. 202690 kr2 kr (2%)
20. mar. 202688 kr9 kr (11%)
19. mar. 202679 kr2 kr (3%)
14. mar. 202677 kr3 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret