Gå til hovedindhold

Fisher-Price Aktivitetslegetøj - Laugh & Lean - Play & Go Keys

Fisher-PriceLegetøjEAN: 0194735254491
Pris fra 85,8 krtil 169,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 84,15 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fisher-Price Aktivitetslegetøj - Laugh & Lean - Play & Go Keys og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 85.8 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fisher-Price Laugh & Learn Play & Go Keys
85,8 kr
Til butik
Fisher-Price Laugh & Learn Play & Go Keys billede

Produktspecifikationer

Mærke: Fisher-Price
Kategori: Figurer og dukker
Farve: 1
Artikel nr.: 972-2458
EAN: 0194735254491
Varenr.: 20916081
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Legetøjsnøgler - Play & Go - Aktivitetslegetøj - Fisher Price
159,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fisher-Price Play & Go Aktivitetsnøgler
-11%169 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fisher-Price Play & Go Aktivitetsnøgler billede

Produktinformation

Disse Babyaktivitetsnøgler Tilbyder Endeløs Udforskning Og Sjov. Nøglebrikken Har Engagerende Og Lærerige Sange Og Sætninger, Og Den Inkluderer En Levende Snor, Spejl, Nøglekort Og En Rangle Formet Som Et Håndsprit. Velegnet Til Alderen 6 Måneder Og Opefter. Fås På Finsk, Svensk, Dansk Og Norsk.

Produktspecifikationer

Mærke: Fisher-Price
Kategori: Baby Legetøj
Vægt: 0.23g
Artikel nr.: TRK-03224012
EAN: 0194735254491
Varenr.: 71283
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fisher-Price Aktivitetslegetøj - Laugh & Lean - Play & Go Keys
169,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fisher-Price Aktivitetslegetøj - Laugh & Lean - Play & Go Keys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fisher-Price Aktivitetslegetøj - Laugh & Lean - Play & Go Keys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK85,8 kr124,8 krKøb
2Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
3Estore DK169 kr169 krKøb
4Kids-world.dk169,95 kr169,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fisher-Price Aktivitetslegetøj - Laugh & Lean - Play & Go Keys

PriceData har fulgt prisen på Fisher-Price Aktivitetslegetøj - Laugh & Lean - Play & Go Keys i 183 dage. Laveste pris i perioden er 85,8 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 119,45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 108 kr.

Den nuværende pris på 85,8 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Fisher-Price Aktivitetslegetøj - Laugh & Lean - Play & Go Keys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Fisher-Price Aktivitetslegetøj - Laugh & Lean - Play & Go Keys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 202685,8 kr10,09 kr (11%)
1. maj 202695,89 kr23,56 kr (20%)
26. apr. 2026119,45 kr20,45 kr (21%)
11. dec. 202599 kr12 kr (11%)
10. dec. 2025111 kr8 kr (7%)
9. dec. 2025119 kr8 kr (7%)
5. dec. 2025111 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret