Gå til hovedindhold

123Unik Fish Fishing Travel Spil | Brætspil | 100% Fsc

123UnikBrætspilEAN: 4020972113665
Pris fra 89 krtil 119,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 30,95 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79,95 kr 24. maj

Sammenlign priser på Fish Fishing Travel Spil | Brætspil | 100% Fsc og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Minegenverden.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Fish Fishing Travel Spil | Brætspil | 100% Fsc
89 kr
Til butik
Fish Fishing Travel Spil | Brætspil | 100% Fsc billede

Produktinformation

Hvem fanger flest fisk Dette fiskespil lavet af FSC 100% certificeret træ lover masser af sjov. Målet her er at dygtigt fange krabber, skildpadder, fisk og lignende med de to magnetiske træstænger. Farvekuben angiver, hvilken af de venlige, farverige havd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 123Unik
Kategori: Alm produkt
EAN: 4020972113665
Varenr.: 54445882179908
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Small Foot - Wooden Fishing Rod Travel Game
100 kr
Til butik
Small Foot - Wooden Fishing Rod Travel Game billede

Produktinformation

Hvem kan fange flest fisk? Dette fiskespil lavet af 100% FSC®-certificeret træ lover en masse sjov. I dette spil skal du dygtigt fange krabber, skildpadder, fisk og mange af deres venner med de to magnetiske fiskestænger i træ. Den farvede terning fortæller dig, hvilket af de venlige, farverigt designede havdyr du skal fange som det næste. Med den praktiske bæretaske er det et ideelt spil til at have med på farten!

Produktspecifikationer

Mærke: Small Foot
Kategori: Braetspil
Artikel nr.: 11366
EAN: 4020972113665
Varenr.: 3190034
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Fiskespil Med Magneter - 11 Dele - Small Foot
119,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fish Fishing Travel Spil | Brætspil | 100% Fsc koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fish Fishing Travel Spil | Brætspil | 100% Fsc koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Minegenverden.dk89 kr89 krKøb
2Proshop DK100 kr139 krKøb
3Gucca.dk119,95 kr119,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fish Fishing Travel Spil | Brætspil | 100% Fsc

PriceData har fulgt prisen på Fish Fishing Travel Spil | Brætspil | 100% Fsc i 179 dage. Laveste pris i perioden er 79,95 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 81 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Fish Fishing Travel Spil | Brætspil | 100% Fsc. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Fish Fishing Travel Spil | Brætspil | 100% Fsc de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202689 kr9,05 kr (11%)
24. maj 202679,95 kr1,05 kr (1%)
23. maj 202681 kr1,05 kr (1%)
14. maj 202679,95 kr1,05 kr (1%)
13. maj 202681 kr1,05 kr (1%)
21. apr. 202679,95 kr9,05 kr (10%)
20. apr. 202689 kr9,05 kr (11%)
14. apr. 202679,95 kr1,05 kr (1%)
13. apr. 202681 kr1,05 kr (1%)
27. mar. 202679,95 kr9,05 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret