Gå til hovedindhold

EL-Grossisten fischer rrbjle FGRS 60-66mm, M8/M10, universel

EL-GrossistenRedskaberEAN: 4048962440966
Pris fra 16,11 krtil 40,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 24,39 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på fischer rrbjle FGRS 60-66mm, M8/M10, universel og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16.11 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rørbøjle FGRS 60-66mm M8/M10 2'' UNI
16,11 kr
Til butik
Rørbøjle FGRS 60-66mm M8/M10 2'' UNI billede

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse befæstelse
Farve: 1
Artikel nr.: 10327454
EAN: 4048962440966
Varenr.: 10276795
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
fischer rørbøjle FGRS 60-66 M8/M10 Universal
17,76 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
fischer rrbjle FGRS 60-66mm, M8/M10, universel
40,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad fischer rrbjle FGRS 60-66mm, M8/M10, universel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad fischer rrbjle FGRS 60-66mm, M8/M10, universel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK16,11 kr55,11 krKøb
2EL-GROSSISTEN17,76 kr17,76 krKøb
3WATTOO.DK40,5 kr40,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for fischer rrbjle FGRS 60-66mm, M8/M10, universel

PriceData har fulgt prisen på fischer rrbjle FGRS 60-66mm, M8/M10, universel i 150 dage. Laveste pris i perioden er 16,11 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 20 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19 kr.

Den nuværende pris på 16,11 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for fischer rrbjle FGRS 60-66mm, M8/M10, universel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for fischer rrbjle FGRS 60-66mm, M8/M10, universel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202616,11 kr1,65 kr (9%)
7. maj 202617,76 kr2,24 kr (11%)
6. maj 202620 kr2,24 kr (13%)
21. mar. 202617,76 kr2,24 kr (11%)
20. mar. 202620 kr2,24 kr (13%)
17. mar. 202617,76 kr2,24 kr (11%)
16. mar. 202620 kr2,24 kr (13%)
4. mar. 202617,76 kr2,24 kr (11%)
3. mar. 202620 kr2,24 kr (13%)
10. feb. 202617,76 kr2,24 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret