Gå til hovedindhold

Gavatec Firkantet karm til målerbrønddæksel Ø400 mm i genbrugsplast

GavatecSanitetEAN: 5709728756354
Pris fra 1.035 krtil 1.074 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 959 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Firkantet karm til målerbrønddæksel Ø400 mm i genbrugsplast og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1035 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Firkantet karm til mlerbrnd 400 mm, genbrugsplast
1.035 kr
Til butik
Firkantet karm til mlerbrnd 400 mm, genbrugsplast billede

Produktspecifikationer

Mærke: vrige
Kategori: WATTOO.DK VVS Vandforsyning Mlerbrnde
EAN: 5709728756354
Varenr.: 145820860
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Firkantet karm til målerbrønddæksel Ø400 mm i genbrugsplast
1.074 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gavatec Firkantet karm til målerbrønddæksel ø400 mm i plast
1.074 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Firkantet karm til målerbrønddæksel Ø400 mm i genbrugsplast koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Firkantet karm til målerbrønddæksel Ø400 mm i genbrugsplast koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.035 kr1.035 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.074 kr1.074 krKøb
3Proshop DK1.074 kr1.074 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Firkantet karm til målerbrønddæksel Ø400 mm i genbrugsplast

PriceData har fulgt prisen på Firkantet karm til målerbrønddæksel Ø400 mm i genbrugsplast i 86 dage. Laveste pris i perioden er 959 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 1.074 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.038 kr.

Den nuværende pris på 1.035 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Firkantet karm til målerbrønddæksel Ø400 mm i genbrugsplast. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Firkantet karm til målerbrønddæksel Ø400 mm i genbrugsplast de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.035 kr39 kr (4%)
26. maj 20261.074 kr39 kr (4%)
23. maj 20261.035 kr39 kr (4%)
22. maj 20261.074 kr39 kr (4%)
8. maj 20261.035 kr39 kr (4%)
7. maj 20261.074 kr39 kr (4%)
3. maj 20261.035 kr16 kr (2%)
30. apr. 20261.019 kr60 kr (6%)
9. mar. 2026959 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret