Gå til hovedindhold

FILORGA Time-Filler 5XP Cream Absolute Wrinkles Correction Cream - 50 ml

FILORGALotion og fugtighedscremeEAN: 3540550016474
Pris fra 472 krtil 1.002,6 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 530,6 kr (53% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 368 kr 8. apr.

Sammenlign priser på FILORGA Time-Filler 5XP Cream Absolute Wrinkles Correction Cream - 50 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 472 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Filorga Time-Filler 5XP Cream (50 ml)
-25%472 kr
Før 630 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Filorga Time-Filler 5XP Cream (50 ml) billede

Produktinformation

Time-Filler 5XP Cream er en intenst multikorrigerende dag- og natcreme, der effektivt reducerer alle typer rynker i ansigtet og på halsen. Formlen, som indeholder kraftfulde, aktive ingredienser, blødgør mimiske rynker, udfylder dybe rynker og udglatter overfladiske rynker og tegn på udtørret hud, samtidig med at den udjævner huden på halsen. Den cremede konsistens får huden til at føles blød og smidig og er perfekt til normal til tør hud. TIME-FILLER 5XP CREAM indeholder al FILORGAs ekspertise inden for æstetisk medicin, har en klinisk bevist effektivitet og er dermatologisk testet. Intenst korrigerende creme mod alle typer rynker Er velegnet til normal til tør hud Gør huden blød og smidig Klinisk bevist effektivitet Testet under dermatologisk kontrol Tripeptid, hyaluronsyre, strandfennikel, vegetabilsk ekstrakt og en aktiv ingrediens, som hjælper til at give en fornyet struktur, korrigerer 5 forskellige typer rynker: mimiske rynker, dybe linjer, overfladiske linjer, halsrynker og spor af udtørring. Tip! Brug tommel- og pegefingeren, og knib forsigtigt på rynkerne, når du har påført cremen.

Produktspecifikationer

Mærke: FILORGA
Kategori: Dagcreme
Vægt: 222g
Artikel nr.: 62904
EAN: 3540550016474
Varenr.: B075059
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Filorga Time-Filler 5XP Cream 50 ml
-25%472,5 kr
Før 630 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Filorga Time-Filler 5XP Cream 50 ml billede

Produktinformation

Filorga Time-Filler 5 XP Cream er en fantastisk creme, der arbejder intenst på at **korrigere hele 5 typer af rynker** i både ansigtet og på halsen. Filorga har ladet sig inspirere af 5 velkendte teknikker indenfor den æstetiske medicin, til at udvikle de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Filorga
EAN: 3540550016474
Varenr.: 98909
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Filorga Time-Filler 5XP Cream, 50ml.
-25%472,5 kr
Før 630 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
FILORGA Time-Filler 5XP Cream 50 ml
630 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
FILORGA Time-Filler Duo
-10%1.002,6 kr
Før 1.114 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FILORGA Time-Filler 5XP Cream Absolute Wrinkles Correction Cream - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FILORGA Time-Filler 5XP Cream Absolute Wrinkles Correction Cream - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK472 kr472 krKøb
2NiceHair.dk472,5 kr472,5 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk472,5 kr472,5 krKøb
4Lyko DK630 kr630 krKøb
5NordicFeel DK1.002,6 kr1.002,6 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FILORGA Time-Filler 5XP Cream Absolute Wrinkles Correction Cream - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på FILORGA Time-Filler 5XP Cream Absolute Wrinkles Correction Cream - 50 ml i 176 dage. Laveste pris i perioden er 362 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 472 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 421 kr.

Den nuværende pris på 472 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for FILORGA Time-Filler 5XP Cream Absolute Wrinkles Correction Cream - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for FILORGA Time-Filler 5XP Cream Absolute Wrinkles Correction Cream - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026472 kr50 kr (12%)
11. maj 2026422 kr3 kr (1%)
28. apr. 2026419 kr7 kr (2%)
27. apr. 2026426 kr46 kr (10%)
26. apr. 2026472 kr31 kr (7%)
19. apr. 2026441 kr31 kr (7%)
18. apr. 2026472 kr31 kr (7%)
17. apr. 2026441 kr19 kr (5%)
16. apr. 2026422 kr2 kr (0%)
15. apr. 2026424 kr56 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret