Gå til hovedindhold

Filorga Time-Filler Eyes 5XP Correction Eye Cream 15 ml

FilorgaLotion og fugtighedscremeKlinisk bevist effektAnti-age øjenplejeEAN: 3540550012612

Filorga Time-Filler Eyes 5XP med hyaluronsyre og peptider. Reducerer alle rynketyper, løfter øjenlåg og styrker øjenvipperne med dokumenteret effekt. Læs mere

Pris fra 295 krtil 484 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 189 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 264 kr 21. maj

Sammenlign priser på Filorga Time-Filler Eyes 5XP Correction Eye Cream 15 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 295 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Staybeautiful
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Filorga Time-Filler Eyes 5XP Correction Eye Cream 15 ml
295 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Filorga Time-Filler Eyes 5 XP 15 g
298 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Filorga Time-Filler Eyes 5 XP Cream, 15 ml.
-35%302 kr
Før 465 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Filorga - Time Filler Absolute Eye Correction Cream
-27%349 kr
Før 475 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Filorga Time-Filler Eyes 5XP (15 ml)
-25%356 kr
Før 475 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
FILORGA Time-Filler Eyes 5XP 15 ml
420 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Filorga Time-Filler Eyes 5XP (15 ml)
475 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Filorga Time-Filler Eyes 5XP, 15ml.
475 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
FILORGA Time-Filler Eyes 5 XP Eye Cream - 15 ml
484 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Filorga Time-Filler Eyes 5XP Correction Eye Cream 15 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Filorga Time-Filler Eyes 5XP Correction Eye Cream 15 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Staybeautiful295 kr295 krKøb
2Beautycos DK298 kr327 krKøb
3Brandshop302 kr302 krKøb
4BilligParfume.dk349 kr349 krKøb
5Bangerhead DK356 kr356 krKøb
6Lyko DK420 kr420 krKøb
7Made4men Danmark475 kr475 krKøb
8Ren-velvaereshop.dk475 kr475 krKøb
9NordicFeel DK484 kr484 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Filorga Time-Filler Eyes 5XP

Filorga

Filorga Time-Filler Eyes 5XP med hyaluronsyre og peptider. Reducerer alle rynketyper, løfter øjenlåg og styrker øjenvipperne med dokumenteret effekt.

• øjencreme
• anti-age
• filorga øjencreme
• øjenvippestyrker
• rynkereducering
• øjenpleje
• Anti-age øjenpleje
• Klinisk bevist effekt

Beskrivelse

Filorga Time-Filler Eyes 5XP er en avanceret anti-age øjencreme udviklet med inspiration fra æstetisk medicin. Formlen kombinerer hyaluronsyre, peptider og NCEF-kompleks for at reducere alle typer rynker omkring øjnene, bekymringsrynker og fine linjer. Cremen har en dokumenteret løftende effekt på tunge øjenlåg, reducerer mørke rande og hævelser, samtidig med at den styrker og nærer øjenvipperne. Testet under oftalmologisk kontrol med klinisk bevist effekt allerede efter 7 dages brug. Velegnet til alle hudtyper og giver øjenområdet et mere ungdommeligt og veloplagte udseende.

Specifikationer

type:Øjencreme
brand:Filorga
effekt:Anti-age, rynkereducering, øjenløft
testet:Oftalmologisk kontrol
hudtype:Alle hudtyper
indhold:15 ml
tekstur:Creme
anvendelse:Morgen og aften
opbevaring:Køligt og tørt
hovedingredienser:Hyaluronsyre, NCEF-kompleks, Peptider, Glycerin, Squalane

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor hurtigt virker Time-Filler Eyes 5XP?

Kliniske studier viser synlig effekt på rynker allerede efter 7 dages brug, mens maksimal effekt opnås efter 4 ugers regelmæssig anvendelse.

Kan cremen bruges på øjenlåg?

Ja, Time-Filler Eyes 5XP er testet under oftalmologisk kontrol og kan sikkert anvendes på hele øjenområdet, inklusive øjenlåg og ved vipperødderne.

Styrker den virkelig øjenvipperne?

Ja, formlen indeholder specielle peptider og nærende ingredienser, der styrker vipperne og giver dem mere volumen ved regelmæssig brug.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Filorga Time-Filler Eyes 5XP Correction Eye Cream 15 ml

PriceData har fulgt prisen på Filorga Time-Filler Eyes 5XP Correction Eye Cream 15 ml i 170 dage. Laveste pris i perioden er 253 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 345 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 280 kr.

Den nuværende pris på 295 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Filorga Time-Filler Eyes 5XP Correction Eye Cream 15 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Filorga Time-Filler Eyes 5XP Correction Eye Cream 15 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026295 kr31 kr (12%)
21. maj 2026264 kr31 kr (11%)
20. maj 2026295 kr31 kr (12%)
5. maj 2026264 kr20 kr (7%)
3. maj 2026284 kr20 kr (8%)
21. apr. 2026264 kr34 kr (11%)
20. apr. 2026298 kr34 kr (13%)
12. mar. 2026264 kr34 kr (11%)
11. mar. 2026298 kr34 kr (13%)
17. feb. 2026264 kr11 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret