Gå til hovedindhold

Filibabba - Svømmevest Til Børn - 1-2 år - Unicorn Shores

FilibabbaSvømmevesteEAN: 5712804039289
Pris fra 329,95 krtil 379,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Filibabba - Svømmevest Til Børn - 1-2 år - Unicorn Shores og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 329.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Filibabba - Svømmevest Til Børn - 1-2 år - Unicorn Shores
329,95 kr
Til butik
Filibabba - Svømmevest Til Børn - 1-2 år - Unicorn Shores billede

Produktinformation

Giv dit barn en tryg og sjov start på svømmeeventyret med denne skønne svømmevest fra Filibabba,...

Produktspecifikationer

Mærke: filibabba
Kategori: legetøj|udendørs leg|vandleg
EAN: 5712804039289
Varenr.: 759931
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Filibabba Svømmevest - 1-2 år - UV50+ - Unicorn Shores
379,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Filibabba Svømmevest - Yellow - 1-2 ÅR
379,95 kr
Til butik
Filibabba Svømmevest - Yellow - 1-2 ÅR billede

Produktinformation

Svømmetræning er både spændende og udfordrende for dit barn – især hvis den lille er lidt usikker i vandet. En svømmevest kan gøre hele forskellen: Den giver selvtillid i bassinet og samtidig UV-beskyttelse med faktor 50+. I vandet hjælper vesten barnet med at bevare en naturlig svømmeposition, hvilket gør det lettere at flyde og øve de første svømmetag.Svømmevesten følger barnets udvikling og kan justeres løbende. Når barnet bliver mere trygt i vandet, kan de indbyggede skumelementer fjernes – ét ad gangen, fra det laveste til det højeste nummer. På den måde reduceres støtten gradvist, indtil barnet er klar til at svømme selv. Derefter kan vesten stadig bruges som ekstra UV-beskyttelse under leg i solen.Denne svømmevest er ikke et livreddende produkt og beskytter ikke mod drukning. Den skal altid bruges under konstant og kompetent opsyn af en voksen. Ikke egnet til sejlads.Specifikationer:Giver UV50+ beskyttelseHjælper barnet med at bevare en naturlig svømmepositionJusterbar støtte med aftagelige skumelementerKan bruges som UV-beskyttelse, når barnet svømmer selvTestet og godkendt i henhold til europæisk standard EN-13138-1CE-mærket...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Filibabba
Kategori: 5409
Størrelse: 1-2 ÅR
EAN: 5712804039289
Varenr.: 68f143f0-c7a4-46f8-b17e-a7f752b038c0
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Filibabba Svømmevest - Yellow - 1-2 ÅR
379,95 kr
Til butik
Gå til FILIBABBA
TrustScore 4 ud af 53,9
Svømmevest 1-2 år Unicorn Shores
379,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Filibabba - Svømmevest Til Børn - 1-2 år - Unicorn Shores koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Filibabba - Svømmevest Til Børn - 1-2 år - Unicorn Shores koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk329,95 kr329,95 krKøb
2Kids-world.dk379,95 kr379,95 krKøb
3Pixizoo DK379,95 kr379,95 krKøb
4BabySam DK379,95 kr379,95 krKøb
5FILIBABBA379,95 kr379,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Filibabba - Svømmevest Til Børn - 1-2 år - Unicorn Shores

PriceData har fulgt prisen på Filibabba - Svømmevest Til Børn - 1-2 år - Unicorn Shores i 76 dage. Laveste pris i perioden er 329,95 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 379,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 355 kr.

Den nuværende pris på 329,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Filibabba - Svømmevest Til Børn - 1-2 år - Unicorn Shores. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Filibabba - Svømmevest Til Børn - 1-2 år - Unicorn Shores de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026329,95 kr50 kr (13%)
28. maj 2026379,95 kr50 kr (15%)
24. maj 2026329,95 kr50 kr (13%)
23. maj 2026379,95 kr50 kr (15%)
14. maj 2026329,95 kr50 kr (13%)
13. maj 2026379,95 kr50 kr (15%)
21. apr. 2026329,95 kr50 kr (13%)
20. apr. 2026379,95 kr50 kr (15%)
14. apr. 2026329,95 kr50 kr (13%)
13. apr. 2026379,95 kr50 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret