Gå til hovedindhold

Filibabba Broderisæt u. Nål - Lær At Brodere - Skovens Dyr

Pris fra 66 krtil 99,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 33,95 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Filibabba Broderisæt u. Nål - Lær At Brodere - Skovens Dyr og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Filibabba Lær at brodere - broderisæt - Skovens dyr
66 kr
Til butik
Filibabba Lær at brodere - broderisæt - Skovens dyr billede

Produktinformation

Slip din fantasi fri med dette fantastiske broderisæt til børn, der ikke kræver nåle.Her trækkes farverige snore gennem forstansede huller i de otte vidunderlige håndillustrerede dyreskabeloner ved hjælp af fingrene. Dette giver dig mulighed for at skabe smukke mønstre, samtidig med at du leger og træner din fingerfærdighed.Spillet er egnet til børn fra 3 år og derover. Børn bør kun lege under opsyn af en voksen.Kort om mig:- Broderisæt uden nål.- Indeholder 8 fantastiske dyreskabeloner og 8 farverige bånd (længde 110 cm hver).- Forbedrer fingerfærdigheden.- Egnet til børn fra 3 år og derover under opsyn af en voksen.

Produktspecifikationer

Mærke: Filibabba
Kategori: Baby Udstyr
Artikel nr.: FI-03327
EAN: 5712804033270
Varenr.: 3322255
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lær at brodere - broderisæt - Skovens dyr
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lær at brodere - broderisæt - Skovens dyr billede

Produktinformation

Dette fantastiske broderisæt til børn kræver ingen nåle og udløser din fantasi. Brug her fingrene til at føre farverig snor gennem de forstansede huller i otte smukt håndtegnede dyreskabeloner. Dette giver dig mulighed for at skabe smukke mønstre, mens du spiller og træner fleksibilitet. Dette spil er velegnet til børn fra 3 år og opefter. Børn bør kun lege under opsyn af voksne. - Nåleløst broderisæt. - Indeholder 8 fantastiske dyreskabeloner og 8 farverige bånd (hver 110 cm lang). - Øget fleksibilitet. - Velegnet til brug af børn fra 3 år og ældre under opsyn af voksne.

Produktspecifikationer

Mærke: Filibabba
Kategori: 3731
EAN: 5712804033270
Varenr.: 84a7bcd8-864f-47df-bf39-8885a2800ace
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Lær at brodere - broderisæt - Skovens dyr
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lær at brodere - broderisæt - Skovens dyr billede

Produktinformation

Slip din fantasi fri med dette fantastiske broderisæt til børn, der ikke kræver nåle. Her trækkes farverige snore gennem forstansede huller i de otte vidunderlige håndillustrerede dyreskabeloner ved hjælp af fingrene. Dette giver dig mulighed for at skabe smukke mønstre, samtidig med at du leger og træner din fingerfærdighed. Spillet er egnet til børn fra 3 år og derover. Børn bør kun lege under opsyn af en voksen. Kort om broderisæt: - Broderisæt uden nål. - Indeholder 8 fantastiske dyreskabeloner og 8 farverige bånd (længde 110 cm hver). - Forbedrer fingerfærdigheden. - Egnet til børn fra 3 år og derover under opsyn af en voksen.

Produktspecifikationer

Mærke: Filibabba
Kategori: Kreasæt
EAN: 5712804033270
Varenr.: 84a7bcd8-864f-47df-bf39-8885a2800ace
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Filibabba Lær at sy-sæt - Skovens venner - (FI-03327)
88 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Broderikit Til Børn - Skovens Dyr - Filibabba
89,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Filibabba Broderisæt u. Nål - Lær At Brodere - Skovens Dyr
99,95 kr
Til butik
Gå til FILIBABBA
TrustScore 4 ud af 53,9
Lær at brodere - broderisæt - Skovens dyr
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Filibabba Broderisæt u. Nål - Lær At Brodere - Skovens Dyr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Filibabba Broderisæt u. Nål - Lær At Brodere - Skovens Dyr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK66 kr105 krKøb
2Pixizoo DK69,97 kr69,97 krKøb
3BabySam DK69,97 kr69,97 krKøb
4Teknikproffset DK88 kr137 krKøb
5Gucca.dk89,95 kr89,95 krKøb
6Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb
7FILIBABBA99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Filibabba Broderisæt u. Nål - Lær At Brodere - Skovens Dyr

PriceData har fulgt prisen på Filibabba Broderisæt u. Nål - Lær At Brodere - Skovens Dyr i 183 dage. Laveste pris i perioden er 66 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 66 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Filibabba Broderisæt u. Nål - Lær At Brodere - Skovens Dyr. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Filibabba Broderisæt u. Nål - Lær At Brodere - Skovens Dyr de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. apr. 202666 kr23,95 kr (27%)
27. mar. 202689,95 kr10 kr (10%)
26. mar. 202699,95 kr10 kr (11%)
8. mar. 202689,95 kr10 kr (10%)
7. mar. 202699,95 kr10 kr (11%)
14. feb. 202689,95 kr10 kr (10%)
13. feb. 202699,95 kr10 kr (11%)
5. feb. 202689,95 kr10 kr (10%)
4. feb. 202699,95 kr10 kr (11%)
20. jan. 202689,95 kr10 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret