Gå til hovedindhold

Filibabba - Aktivitetsbøjle Til Frida Swift Babylift - Varm Grå

FilibabbaBabytransport – tilbehørEAN: 5712804028252
Pris fra 59,97 krtil 99,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 39,98 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Filibabba - Aktivitetsbøjle Til Frida Swift Babylift - Varm Grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59.97 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Aktivitetsbøjle til Frida Swift Lift - Warm Grey
59,97 kr
Til butik
Aktivitetsbøjle til Frida Swift Lift - Warm Grey billede

Produktinformation

Med aktivitetsbøjlen kan du nemt omdanne din Frida Swift Lift til et baby-gym. Du skal blot fastgøre din babys yndlingslegetøj til tre små stropper på bøjlen og montere bøjlen via de to små lommer på siden af Frida Swift Lift. Bøjlen er meget fleksibel, og når den ikke er i brug eller med på farten, kan den nemt foldes sammen og opbevares ved hjælp af en rem. Aktivitetsbøjlen er fremstillet af blød GOTS-certificeret økologisk bomuld. Inde i bøjlen er der en fleksibel plastikstang, der er dækket af et tykt lag skum.

Produktspecifikationer

Mærke: Filibabba
Kategori: Lifte
EAN: 5712804028252
Varenr.: e9383a92-90cd-4e08-8e1c-eba30d3c813b
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Filibabba Activity arch for Frida Swift Lift - Warm Grey
73 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Filibabba Aktivitetsbøjle - Frida Swift Lift - Warm Grey
99,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Aktivitetsbøjle til Frida Swift Lift - Warm Grey
99,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Filibabba - Aktivitetsbøjle Til Frida Swift Babylift - Varm Grå
99,95 kr
Til butik
Gå til FILIBABBA
TrustScore 4 ud af 53,9
Aktivitetsbøjle til Frida Swift Lift - Beige
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Filibabba - Aktivitetsbøjle Til Frida Swift Babylift - Varm Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Filibabba - Aktivitetsbøjle Til Frida Swift Babylift - Varm Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BabySam DK59,97 kr59,97 krKøb
2Proshop DK73 kr112 krKøb
3Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb
4Pixizoo DK99,95 kr99,95 krKøb
5Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb
6FILIBABBA99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Filibabba - Aktivitetsbøjle Til Frida Swift Babylift - Varm Grå

PriceData har fulgt prisen på Filibabba - Aktivitetsbøjle Til Frida Swift Babylift - Varm Grå i 121 dage. Laveste pris i perioden er 59,97 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 59,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Filibabba - Aktivitetsbøjle Til Frida Swift Babylift - Varm Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Filibabba - Aktivitetsbøjle Til Frida Swift Babylift - Varm Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 202659,97 kr6,03 kr (9%)
5. mar. 202666 kr2,8 kr (4%)
17. feb. 202663,2 kr2,8 kr (4%)
6. feb. 202666 kr13 kr (16%)
3. feb. 202679 kr13 kr (20%)
2. feb. 202666 kr13 kr (16%)
1. feb. 202679 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret