Gå til hovedindhold

Sydvesta Fermar Epoxy lakeret forskallingsstøtte 2,16 ton, 210 - 402 cm

SydvestaStiger og stilladserEAN: 5704628675552
Pris fra 565 krtil 954 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 389 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 537,06 kr 7. maj

Sammenlign priser på Fermar Epoxy lakeret forskallingsstøtte 2,16 ton, 210 - 402 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 565 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fermar Epoxy lakeret soldater støtte 2,16 ton, 210 - 402 cm
565 kr
Til butik
Fermar Epoxy lakeret soldater støtte 2,16 ton, 210 - 402 cm billede

Produktinformation

Epoxy-lakeret forskallingsstøtte robust og justerbar Med denne rustbeskyttede forskallingsstøtte i epoxy-lakeret stål får du en solid og pålidelig løsning til midlertidig understøttelse. Perfekt til renoveringsprojekter, udskiftning af bærende bjælker el...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sydvesta
Kategori: Stiger & stilladser
Farve: red
Størrelse: 210-402 cm
EAN: 5704628675552
Varenr.: 881277240
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fermar Epoxy lakeret soldater støtte 2,16 ton, 210 - 402 cm
599 kr
Til butik
Fermar Epoxy lakeret soldater støtte 2,16 ton, 210 - 402 cm billede

Produktinformation

Rustbeskyttet soldater støtte til krævende byggeprojekter Forskallingsstøtte i epoxy-lakeret stål, også kendt som soldat/soldaterstøtte, er det ideelle valg til midlertidig understøttelse under renoveringsprojekter, udskiftning af bærende bjælker eller an...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sydvesta
Kategori: Udstyr
Farve: red
Størrelse: 210-402 cm
EAN: 5704628675552
Varenr.: 881277240
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fermar Epoxy lakeret soldater støtte 2,16 ton, 210 - 402 cm
599 kr
Til butik
Fermar Epoxy lakeret soldater støtte 2,16 ton, 210 - 402 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sydvesta
Kategori: Udstyr
Farve: red
Størrelse: 210-402 cm
EAN: 5704628675552
Varenr.: 881277240
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fermar Epoxy lakeret forskallingsstøtte 2,16 ton, 210 - 402 cm
639 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Forskallingsstøtte, 210 - 405 cm
954 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fermar Epoxy lakeret forskallingsstøtte 2,16 ton, 210 - 402 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fermar Epoxy lakeret forskallingsstøtte 2,16 ton, 210 - 402 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj565 kr565 krKøb
2BilligVVS DK599 kr599 krKøb
3LavprisVVS599 kr599 krKøb
4Greenline639 kr639 krKøb
5CS MEGASTORE DK954 kr1.153 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fermar Epoxy lakeret forskallingsstøtte 2,16 ton, 210 - 402 cm

PriceData har fulgt prisen på Fermar Epoxy lakeret forskallingsstøtte 2,16 ton, 210 - 402 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 509 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 569 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 541 kr.

Den nuværende pris på 565 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Fermar Epoxy lakeret forskallingsstøtte 2,16 ton, 210 - 402 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Fermar Epoxy lakeret forskallingsstøtte 2,16 ton, 210 - 402 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026565 kr10,34 kr (2%)
9. maj 2026554,66 kr17,6 kr (3%)
7. maj 2026537,06 kr31,94 kr (6%)
6. maj 2026569 kr31,94 kr (6%)
23. apr. 2026537,06 kr8,94 kr (2%)
22. apr. 2026546 kr8,94 kr (2%)
19. apr. 2026537,06 kr8,94 kr (2%)
18. apr. 2026546 kr8,94 kr (2%)
15. apr. 2026537,06 kr8,94 kr (2%)
14. apr. 2026546 kr8,94 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret