Gå til hovedindhold

Sydvesta Forskallingssttte rustbehandlet og lakeret, 61-102 cm (167545)

SydvestaStiger og stilladserEAN: 5704628675453
Pris fra 330 krtil 389 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 315 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Forskallingssttte rustbehandlet og lakeret, 61-102 cm (167545) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 330 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fermar Epoxy lakeret soldater støtte 1,35 ton, 61 - 102 cm
330 kr
Til butik
Fermar Epoxy lakeret soldater støtte 1,35 ton, 61 - 102 cm billede

Produktinformation

Robust og rustbeskyttet forskallingsstøtte i epoxy lakeret stål Perfekt til midlertidig understøttelse under renovering, udskiftning af bærende bjælker eller andre byggeprojekter. Denne forskallingsstøtte, også kendt som en soldat, giver dig sikkerhed og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sydvesta
Kategori: Stiger & stilladser
Farve: Rød
Størrelse: 61-102 cm
EAN: 5704628675453
Varenr.: 881277230
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Forskallingssttte rustbehandlet og lakeret, 61-102 cm (167545)
331 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fermar Epoxy lakeret soldater støtte 1,35 ton, 61 - 102 cm
349 kr
Til butik
Fermar Epoxy lakeret soldater støtte 1,35 ton, 61 - 102 cm billede

Produktinformation

Epoxybelagt soldater støtte holdbar og justerbar til 1,35 ton Fermar epoxy lakeret forskallingsstøtte er et pålideligt valg til byggeprojekter, renovering eller andre opgaver, der kræver midlertidig understøttelse. Den kombinerer høj bæreevne med lang ho...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sydvesta
Kategori: Udstyr
Farve: Rød
Størrelse: 61-102 cm
EAN: 5704628675453
Varenr.: 881277230
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FOR.STØTTE L 0,61-1,02 KG 1350-1140
352,38 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fermar Epoxy lakeret soldater støtte 1,35 ton, 61 - 102 cm
379 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fermar Epoxy lakeret forskallingsstøtte 1,35 ton, 61 - 102 cm
389 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forskallingssttte rustbehandlet og lakeret, 61-102 cm (167545) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forskallingssttte rustbehandlet og lakeret, 61-102 cm (167545) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj330 kr330 krKøb
2WATTOO.DK331 kr331 krKøb
3LavprisVVS349 kr349 krKøb
4EL-GROSSISTEN352,38 kr352,38 krKøb
5BilligVVS DK379 kr379 krKøb
6Greenline389 kr389 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Forskallingssttte rustbehandlet og lakeret, 61-102 cm (167545)

PriceData har fulgt prisen på Forskallingssttte rustbehandlet og lakeret, 61-102 cm (167545) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 284 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 351 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 326 kr.

Den nuværende pris på 330 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Forskallingssttte rustbehandlet og lakeret, 61-102 cm (167545). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Forskallingssttte rustbehandlet og lakeret, 61-102 cm (167545) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026330 kr1 kr (0%)
23. maj 2026331 kr10 kr (3%)
22. maj 2026341 kr10 kr (3%)
15. maj 2026331 kr1 kr (0%)
9. maj 2026330 kr1 kr (0%)
8. maj 2026331 kr9,65 kr (3%)
7. maj 2026340,65 kr11,65 kr (4%)
21. apr. 2026329 kr2 kr (1%)
3. apr. 2026327 kr12 kr (4%)
24. mar. 2026315 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret