Gå til hovedindhold

Fenix HM50R V2.0, Hovedbånd lommelygte, Sort, Aluminium, IP68, LED, 50000 t

FenixPandelamper700 lumen kraftigProfessionelt arbejde og outdoorEAN: 6942870307992

Fenix HM50R V2.0 er en kraftig LED pandelampe med 700 lumen, IP68 vandtæthed og USB-C opladning. Ideel til professionelt arbejde og outdoor brug. Læs mere

Pris fra 444 krtil 661,81 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 217,81 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 396 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Fenix HM50R V2.0, Hovedbånd lommelygte, Sort, Aluminium, IP68, LED, 50000 t og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 444 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fenix HM50R V2.0, Hovedbånd lommelygte, Sort, Aluminium, IP68, LED, 50000 t
444 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fenix ​​HM50R V2.0 pannlampa
473 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fenix Head Lamp HM50R V2.0 700 lm
508 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Pandelygte Fenix HM50R V2.0 - sort, LED, IP68
589 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Pandelygte Fenix HM50R V2.0 - sort, LED, IP68
609 kr
Til butik
Gå til Lommelygtesalg.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fenix HM50RV2.0 - Pandelampe
661,81 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fenix HM50RV2.0 - Pandelampe
661,81 kr
Til butik
Gå til Pande-lampe.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Fenix HM50RV2.0 - Pandelampe
661,81 kr
Til butik
Gå til Cykel-lygter.dk
TrustScore 4 ud af 53,7
Fenix HM50RV2.0 - Pandelampe
661,81 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Fenix HM50RV2.0 - Pandelampe
661,81 kr
Til butik
Gå til Arbejdslamper.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Fenix HM50RV2.0 - Pandelampe
661,81 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fenix HM50R V2.0, Hovedbånd lommelygte, Sort, Aluminium, IP68, LED, 50000 t koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fenix HM50R V2.0, Hovedbånd lommelygte, Sort, Aluminium, IP68, LED, 50000 t koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK444 kr483 krKøb
2Teknikproffset DK473 kr522 krKøb
3CompuMail DK508 kr508 krKøb
4Boligcenter DK589 kr589 krKøb
5Vivas DK609 kr688 krKøb
6Lommelygtesalg.dk661,81 kr661,81 krKøb
7Outmore.dk661,81 kr661,81 krKøb
8Pande-lampe.dk661,81 kr661,81 krKøb
9Cykel-lygter.dk661,81 kr661,81 krKøb
10MAXiPRO661,81 kr661,81 krKøb
11Arbejdslamper.dk661,81 kr661,81 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Fenix HM50R V2.0 Pandelampe

Fenix

Fenix HM50R V2.0 er en kraftig LED pandelampe med 700 lumen, IP68 vandtæthed og USB-C opladning. Ideel til professionelt arbejde og outdoor brug.

• pandelampe
• hovedlampe
• arbejdslampe
• pandelygte
• led lampe
• genopladelig lampe
• arbejdslys
• outdoor lampe
• Professionelt arbejde og outdoor
• 700 lumen kraftig

Beskrivelse

Fenix HM50R V2.0 er en avanceret LED pandelampe designet til både professionelle og outdoor entusiaster. Med en imponerende lysstyrke på 700 lumen og robust IP68 vandtæthed klarer denne pandelampe alle udfordringer. Den genopladelige lithium-ion batteri giver lang driftstid og kan nemt oplades via USB-C. Pandelampen er fremstillet i holdbar aluminiumslegering og har justerbart hovedbånd for optimal komfort. Flere lysmodi gør den velegnet til præcisionsarbejde, sikkerhed og outdoor aktiviteter. Med 50.000 timers LED levetid er HM50R V2.0 en investering i pålidelig belysning til mange år fremover.

Specifikationer

vægt:Cirka 95 gram
batteri:Lithium-ion genopladeligt
garanti:2 år
lysmodi:Flere indstillinger
lysstyrke:700 lumen
materiale:Aluminiumslegering
opladning:USB-C genopladelig
batteritid:Op til 100 timer
led_levetid:50.000 timer
vandtæthed:IP68

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er pandelampen vandtæt?

Ja, Fenix HM50R V2.0 har IP68 certificering og er vandtæt op til 2 meters dybde i 30 minutter.

Hvor lang batteritid har pandelampen?

Batteritiden varierer fra 2-100 timer afhængigt af lysstyrke. På laveste indstilling holder den op til 100 timer.

Kan pandelampen oplades mens den bruges?

Nej, pandelampen skal være slukket under opladning for sikkerheds skyld.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fenix HM50R V2.0, Hovedbånd lommelygte, Sort, Aluminium, IP68, LED, 50000 t

PriceData har fulgt prisen på Fenix HM50R V2.0, Hovedbånd lommelygte, Sort, Aluminium, IP68, LED, 50000 t i 180 dage. Laveste pris i perioden er 396 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 512 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 459 kr.

Den nuværende pris på 444 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 24 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Fenix HM50R V2.0, Hovedbånd lommelygte, Sort, Aluminium, IP68, LED, 50000 t. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Fenix HM50R V2.0, Hovedbånd lommelygte, Sort, Aluminium, IP68, LED, 50000 t de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026444 kr48 kr (12%)
15. apr. 2026396 kr17 kr (4%)
13. apr. 2026413 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026414 kr1 kr (0%)
7. apr. 2026413 kr1 kr (0%)
6. apr. 2026414 kr8 kr (2%)
5. apr. 2026422 kr1 kr (0%)
4. apr. 2026423 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026424 kr8 kr (2%)
29. mar. 2026432 kr8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret