Gå til hovedindhold

Felson fugtalarm model 5030ti med relæ og 9v lithium batteri

FelsonEludstyrEAN: 5704748612345
Pris fra 299 krtil 706,25 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 407,25 kr (58% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Felson fugtalarm model 5030ti med relæ og 9v lithium batteri og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Felson fugtalarm model 5030ti med relæ og 9v lithium batteri
-29%299 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Felson fugtalarm model 5030ti med relæ og 9v lithium batteri billede

Produktinformation

Felson fugtalarm model 5030TI med relæ og 9V lithium batteri

Produktspecifikationer

Mærke: Felson
Kategori: Maaleinstrumenter
Artikel nr.: 5030TI
EAN: 5704748612345
Varenr.: 2897885
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Felson fugtalarm model 5030TI med relæ og 9V lithium batteri
443 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FUGTALARM M/RELÆ INKL. 9V LITIUM BATTERI
500,4 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fugtalarm M/Relæ Inkl. 9V Litium Batteri
525,88 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fugtalarm m/relæ inkl. 9v litium batteri
542,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Felson fugtalarm 5030TI
585 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Felson fugtalarm 5030TI
589 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Felson fugtalarm 5030TI
619 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fugtalarm med relæ inkl. 9V. litium batteri Felson
624 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Felson fugtalarm med relæ og 9 V litium batteri, 5030TI
706,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Felson fugtalarm model 5030ti med relæ og 9v lithium batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Felson fugtalarm model 5030ti med relæ og 9v lithium batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK299 kr338 krKøb
2CS MEGASTORE DK443 kr482 krKøb
3EL-GROSSISTEN500,4 kr500,4 krKøb
4Billigelogvvs.dk525,88 kr525,88 krKøb
5MaintainIt542,5 kr542,5 krKøb
6BilligVVS DK585 kr585 krKøb
7LavprisVVS589 kr589 krKøb
8CompletVVS619 kr619 krKøb
9Elvvs.dk624 kr624 krKøb
10vvsfittings.dk706,25 kr706,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Felson fugtalarm model 5030ti med relæ og 9v lithium batteri

PriceData har fulgt prisen på Felson fugtalarm model 5030ti med relæ og 9v lithium batteri i 89 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 358 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Felson fugtalarm model 5030ti med relæ og 9v lithium batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Felson fugtalarm model 5030ti med relæ og 9v lithium batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026299 kr2 kr (1%)
26. maj 2026301 kr2 kr (1%)
25. maj 2026303 kr2 kr (1%)
24. maj 2026305 kr2 kr (1%)
23. maj 2026307 kr2 kr (1%)
22. maj 2026309 kr2 kr (1%)
21. maj 2026311 kr2 kr (1%)
20. maj 2026313 kr2 kr (1%)
19. maj 2026315 kr2 kr (1%)
18. maj 2026317 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret