Gå til hovedindhold

Fellowes Fellowes Standard Musemåtte Sort 119631 Modsvarer: N/A

FellowesMusemåtterEAN: 0077511297045
Pris fra 19 krtil 49 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 13,95 kr 20. maj

Sammenlign priser på Fellowes Fellowes Standard Musemåtte Sort 119631 Modsvarer: N/A og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fellowes Economy - Musemåtte - sort
19 kr
Til butik
Fellowes Economy - Musemåtte - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Fellowes
Kategori: Musemåtter
Farve: 1
Artikel nr.: 29704
EAN: 0077511297045
Varenr.: 1804293
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fellowes Economy Musemåtte
20 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fellowes Musemåtte 5mm, Sort
21 kr
Til butik
Fellowes Musemåtte 5mm, Sort billede

Produktinformation

Musemåtte fra Fellowes, 5 mm, Sort. Standard musemåtte med overflade af polyester som sikrer at musen enkelt og let kan flyttes rundt. Non Slip foam base. Approx product dimensions (mm): H 6 x W 226 x D 190

Produktspecifikationer

Mærke: Fellowes
Kategori: Musemaatte tilbehoer
Artikel nr.: 29704
EAN: 0077511297045
Varenr.: 2739127
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fellowes musemåtte - 5 mm, Sort
21,19 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fellowes Economy Musemåtte
29 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fellowes Fellowes Standard Musemåtte Sort 119631 Modsvarer: N/A
29 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Musemåtte - Fellowes Economy, sort (26 × 22 cm)
29 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Fellowes Economy Musemåtte
-14%32,25 kr
Før 37,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Musemåtte Fellowes Nylon 5mm Sort
48,69 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Musemåtte - Fellowes Economy, sort (26 × 22 cm)
49 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fellowes Fellowes Standard Musemåtte Sort 119631 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fellowes Fellowes Standard Musemåtte Sort 119631 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK19 kr58 krKøb
2CompuMail DK20 kr20 krKøb
3Proshop DK21 kr60 krKøb
4Nova Nordic A/S21,19 kr21,19 krKøb
5Ultrashop29 kr29 krKøb
6InkClub DK29 kr29 krKøb
7Boligcenter DK29 kr29 krKøb
8RedOffice Konpap32,25 kr32,25 krKøb
9Hertels Boresko48,69 kr48,69 krKøb
10Vivas DK49 kr118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fellowes Fellowes Standard Musemåtte Sort 119631 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Fellowes Fellowes Standard Musemåtte Sort 119631 Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 13,95 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 21 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19 kr.

Den nuværende pris på 19 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Fellowes Fellowes Standard Musemåtte Sort 119631 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Fellowes Fellowes Standard Musemåtte Sort 119631 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202619 kr5,05 kr (36%)
20. maj 202613,95 kr5,05 kr (27%)
17. maj 202619 kr1 kr (5%)
14. maj 202620 kr6,05 kr (43%)
13. maj 202613,95 kr6,05 kr (30%)
10. maj 202620 kr6,05 kr (43%)
2. maj 202613,95 kr6,05 kr (30%)
30. apr. 202620 kr1 kr (5%)
29. apr. 202621 kr2 kr (11%)
24. apr. 202619 kr1 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret