Gå til hovedindhold

Fein Dustex 25 L 92035223000 Våd-/tørsuger 1380 W 22 l Antistatisk, Støvklasse L-certificeret

FeinVand- og støvsugereEAN: 4014586891866
Pris fra 2.238 krtil 2.277 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (2% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fein Dustex 25 L 92035223000 Våd-/tørsuger 1380 W 22 l Antistatisk, Støvklasse L-certificeret og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2238 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fein Dustex 25 L Støvsuger Beholder
2.238 kr
Til butik
Fein Dustex 25 L Støvsuger Beholder billede

Produktinformation

Fein Dustex 25 L - Støvsuger - beholder - pose / uden pose

Produktspecifikationer

Mærke: Fein
Artikel nr.: 92035223000
EAN: 4014586891866
Varenr.: 1001792099
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fein Dustex 25 L 92035223000 Våd-/tørsuger 1380 W 22 l Antistatisk, Støvklasse L-certificeret
2.277 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fein Støvsuger Dustex 25 L - vacuum cleaner - canister
2.277 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fein Dustex 25 L 92035223000 Våd-/tørsuger 1380 W 22 l Antistatisk, Støvklasse L-certificeret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fein Dustex 25 L 92035223000 Våd-/tørsuger 1380 W 22 l Antistatisk, Støvklasse L-certificeret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.238 kr2.238 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.277 kr2.277 krKøb
3Proshop DK2.277 kr2.277 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fein Dustex 25 L 92035223000 Våd-/tørsuger 1380 W 22 l Antistatisk, Støvklasse L-certificeret

PriceData har fulgt prisen på Fein Dustex 25 L 92035223000 Våd-/tørsuger 1380 W 22 l Antistatisk, Støvklasse L-certificeret i 138 dage. Laveste pris i perioden er 2.238 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 2.270 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.265 kr.

Den nuværende pris på 2.238 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Fein Dustex 25 L 92035223000 Våd-/tørsuger 1380 W 22 l Antistatisk, Støvklasse L-certificeret. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Fein Dustex 25 L 92035223000 Våd-/tørsuger 1380 W 22 l Antistatisk, Støvklasse L-certificeret de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20262.238 kr28 kr (1%)
3. maj 20262.266 kr1 kr (0%)
27. apr. 20262.267 kr2 kr (0%)
26. apr. 20262.269 kr1 kr (0%)
22. apr. 20262.270 kr1 kr (0%)
2. apr. 20262.269 kr1 kr (0%)
1. apr. 20262.268 kr1 kr (0%)
29. mar. 20262.269 kr1 kr (0%)
19. mar. 20262.268 kr1 kr (0%)
14. mar. 20262.267 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret