Gå til hovedindhold

TBI Fatning GU10 til påskruning, med 25cm ledning

TBIBelysningEAN: 5711958000220
Pris fra 28 krtil 37,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 9,5 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 26 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Fatning GU10 til påskruning, med 25cm ledning og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fatning GU10 til påskruning, med 25cm ledning
28 kr
Til butik
Fatning GU10 til påskruning, med 25cm ledning billede

Produktspecifikationer

Kategori: Fatninger
Farve: 1
Artikel nr.: ARD019931
EAN: 5711958000220
Varenr.: 1719064
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Fatning GU10 med ledning bagud, Hvid
29 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Fatning GU10 med ledning bagud
32,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fatning GU10 med ledning bagud, Hvid
33 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fatning GU10 med ledning bagud, hvid
33 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FATNING GU10 F/PÅSKRUNING
34,31 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fatning gu10 f/påskruning
37,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fatning GU10 til påskruning, med 25cm ledning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fatning GU10 til påskruning, med 25cm ledning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK28 kr67 krKøb
2LavprisEl29 kr29 krKøb
3WATTOO.DK32,75 kr32,75 krKøb
4BilligVVS DK33 kr33 krKøb
5Greenline33 kr33 krKøb
6EL-GROSSISTEN34,31 kr34,31 krKøb
7MaintainIt37,5 kr37,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fatning GU10 til påskruning, med 25cm ledning

PriceData har fulgt prisen på Fatning GU10 til påskruning, med 25cm ledning i 130 dage. Laveste pris i perioden er 26 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 31 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 28 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Fatning GU10 til påskruning, med 25cm ledning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Fatning GU10 til påskruning, med 25cm ledning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202628 kr1 kr (3%)
5. maj 202629 kr1 kr (4%)
30. apr. 202628 kr1 kr (3%)
24. apr. 202629 kr2 kr (6%)
23. apr. 202631 kr2 kr (7%)
19. apr. 202629 kr1 kr (4%)
11. mar. 202628 kr
9. mar. 202628,19 kr
7. mar. 202628 kr2 kr (8%)
6. mar. 202626 kr2 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret