Gå til hovedindhold

Fanvil V65, IP telefon, Sort, Forbundet håndsæt, In-band, Out-of band, SIP-info, 20 Linier, 2000 entries

FanvilEAN: 6937295602845
Pris fra 1.157 krtil 1.309 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 152 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.067 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Fanvil V65, IP telefon, Sort, Forbundet håndsæt, In-band, Out-of band, SIP-info, 20 Linier, 2000 entries og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1157 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fanvil V65 VoIP-telefon Metalgrå
1.157 kr
Til butik
Fanvil V65 VoIP-telefon Metalgrå billede

Produktinformation

Fanvil V65 - VoIP-telefon med opkalds-ID/opkald venter - 6-vejs opkaldskapacitet - SIP, RTCP, RTP, SRTP, SIP v2 over TLS, SIP v2 over UDP, SIP v2 over TCP - 20 linier - metalgrå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: V65
EAN: 6937295602845
Varenr.: 1000451738
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fanvil V65, IP telefon, Sort, Forbundet håndsæt, In-band, Out-of band, SIP-info, 20 Linier, 2000 entries
1.193 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
IP-telefon Fanvil V65 - sort, 20 linjer, LCD, Wi‑Fi
-14%1.289 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IP-telefon Fanvil V65 - sort, 20 linjer, LCD, Wi‑Fi billede

Produktinformation

Fordele ved IP-telefon til kontorFanvil V65 er en elegant, sort IP-telefon til professionelle, der vil have stabil telefoni med moderne funktioner. Den store 4,3" LCD-skærm giver overblik over opkald og kontakter, og med op til 20 linjer håndterer du nemt flere samtaler. Indbygget Wi‑Fi, Gigabit Ethernet og Bluetooth 4,2 gør det fleksibelt at placere telefonen og forbinde trådløst til tilbehør. Full duplex højttalertelefon giver klar kommunikation i møder og daglige kald.Design og anvendelseTelefonen har kablet håndsæt og mulighed for vægmontering, så den passer både på skrivebordet og i receptionen. Med funktioner som opkaldslog (1.000), telefonbog til 2.000 kontakter, optaget optag, viderestilling, parkering, DND og intercom er den velegnet til travle arbejdspladser. Sikkerhed understøttes af TLS og SRTP.Produkttype: IP-telefonFarve: SortHåndsæt: KabletSkærm: 4,3" LCD, 480 × 272 pxLinjer: 20Netværk: Gigabit Ethernet, Wi‑Fi (802.11a/b/g/n/ac), Bluetooth 4,2Ethernet-porte: 1 × RJ‑45Sikkerhed: TLS, SRTP; QoSOpkaldsfunktioner: Konference, viderestilling, parkering, optag, DND, opkalds-ID, tilbagekald, ventende opkald, intercom, voicemail-indikator, hot deskingTelefonbog/Log: 2.000 kontakter / 1.000 posterDTMF-tilstande: In-band, SIP info, Out-of-bandHøjttalertelefon: Full duplexVideoopkald: JaFirmware: Kan opdateresDimensioner (H × B × D): 22,8 × 22,2 × 3,74 cmPakkestørrelse (B × D × H): 25,8 × 32,7 × 7,1 cmDriftsforhold: 0 – 45 °C; 10 – 95 % RH...

Produktspecifikationer

Mærke: Fanvil
Kategori: Fastnettelefoner
Vægt: 2.53g
EAN: 6937295602845
Varenr.: 1909051
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
IP-telefon Fanvil V65 - sort, 20 linjer, LCD, Wi‑Fi
-14%1.309 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fanvil V65, IP telefon, Sort, Forbundet håndsæt, In-band, Out-of band, SIP-info, 20 Linier, 2000 entries koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fanvil V65, IP telefon, Sort, Forbundet håndsæt, In-band, Out-of band, SIP-info, 20 Linier, 2000 entries koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.157 kr1.157 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.193 kr1.193 krKøb
3Boligcenter DK1.289 kr1.289 krKøb
4Vivas DK1.309 kr1.388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fanvil V65, IP telefon, Sort, Forbundet håndsæt, In-band, Out-of band, SIP-info, 20 Linier, 2000 entries

PriceData har fulgt prisen på Fanvil V65, IP telefon, Sort, Forbundet håndsæt, In-band, Out-of band, SIP-info, 20 Linier, 2000 entries i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.065 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 1.355 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.169 kr.

Den nuværende pris på 1.157 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Fanvil V65, IP telefon, Sort, Forbundet håndsæt, In-band, Out-of band, SIP-info, 20 Linier, 2000 entries. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Fanvil V65, IP telefon, Sort, Forbundet håndsæt, In-band, Out-of band, SIP-info, 20 Linier, 2000 entries de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.157 kr12 kr (1%)
2. jun. 20261.145 kr3 kr (0%)
1. jun. 20261.148 kr4 kr (0%)
31. maj 20261.152 kr3 kr (0%)
29. maj 20261.149 kr2 kr (0%)
28. maj 20261.147 kr4 kr (0%)
27. maj 20261.151 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.152 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.153 kr36 kr (3%)
18. maj 20261.189 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret