Gå til hovedindhold

Falck Teknik Falck slangeskab 795x795x110mm - Rød Ral 3000. 30m 3/4'' slange. 3SW m/vinde på svingarm

Falck TeknikSanitetEAN: 5705941007297
Pris fra 4.123 krtil 11.279 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 7.156 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.050 kr 20. maj

Sammenlign priser på Falck slangeskab 795x795x110mm - Rød Ral 3000. 30m 3/4'' slange. 3SW m/vinde på svingarm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4123 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Falck Teknik Falck slangeskab model 3sw rød 30 m x 19 mm slange
4.123 kr
Til butik
Falck Teknik Falck slangeskab model 3sw rød 30 m x 19 mm slange billede

Produktinformation

Falck slangeskab model 3SW rød 30 m x 19 mm slange

Produktspecifikationer

Mærke: Falck Teknik
Kategori: Brandmateriel
Artikel nr.: 566140HP3000
EAN: 5705941007297
Varenr.: 2898796
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Falck 3SW slangeskab med 30 mtr. 3/4´´ slange og vinde på svingarm. Rød
4.339 kr
Til butik
Falck 3SW slangeskab med 30 mtr. 3/4´´ slange og vinde på svingarm. Rød billede

Produktinformation

Vendbart slangeskab til frem- ogindbygning. Ved indbygningkan der evt. bestilles separatindmuringsramme, som passerind over skabet.Til indendørs brug såsom kontorer,skoler, institutioner, hospitaler,sportshaller, biografer, hoteller,konferencelokaler, luf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Brandskabe
EAN: 5705941007297
Varenr.: 2307877
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Falck 3SW slangeskab med 30 mtr. 3/4'' slange og vinde på svingarm. Rød
6.597,5 kr
Til butik
Falck 3SW slangeskab med 30 mtr. 3/4'' slange og vinde på svingarm. Rød billede

Produktinformation

Vendbart slangeskab til frem- og indbygning. Ved indbygningkan der evt. bestilles separat indmuringsramme, som passerind over skabet.Til indendørs brug såsom kontorer, skoler, institutioner, hospitaler,sportshaller, biografer, hoteller, konferencelokaler,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Falck
Kategori: Brandskabe
EAN: 5705941007297
Varenr.: 399381337
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Falck slangeskab 795x795x110mm - Rød Ral 3000. 30m 3/4'' slange. 3SW m/vinde på svingarm
11.279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Falck slangeskab 795x795x110mm - Rød Ral 3000. 30m 3/4'' slange. 3SW m/vinde på svingarm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Falck slangeskab 795x795x110mm - Rød Ral 3000. 30m 3/4'' slange. 3SW m/vinde på svingarm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.123 kr4.123 krKøb
2Elvvs.dk4.339 kr4.339 krKøb
3vvsfittings.dk6.597,5 kr6.597,5 krKøb
4CS MEGASTORE DK11.279 kr11.478 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Falck slangeskab 795x795x110mm - Rød Ral 3000. 30m 3/4'' slange. 3SW m/vinde på svingarm

PriceData har fulgt prisen på Falck slangeskab 795x795x110mm - Rød Ral 3000. 30m 3/4'' slange. 3SW m/vinde på svingarm i 175 dage. Laveste pris i perioden er 4.050 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 6.597,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.615 kr.

Den nuværende pris på 4.123 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Falck slangeskab 795x795x110mm - Rød Ral 3000. 30m 3/4'' slange. 3SW m/vinde på svingarm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Falck slangeskab 795x795x110mm - Rød Ral 3000. 30m 3/4'' slange. 3SW m/vinde på svingarm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20264.123 kr22 kr (1%)
27. maj 20264.145 kr39 kr (1%)
25. maj 20264.106 kr39 kr (1%)
24. maj 20264.067 kr61 kr (1%)
23. maj 20264.128 kr39 kr (1%)
22. maj 20264.089 kr39 kr (1%)
20. maj 20264.050 kr22 kr (1%)
18. maj 20264.072 kr61 kr (1%)
17. maj 20264.133 kr61 kr (1%)
16. maj 20264.194 kr61 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret