Gå til hovedindhold

Faber-Castell GOLDFABER Aqua - Vandfarveblyant - assorterede farver (pakke med 12)

Faber-CastellHåndarbejde og hobbyEAN: 4005401146124
Pris fra 61 krtil 129,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 68,95 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 58 kr 2. maj

Sammenlign priser på Faber-Castell GOLDFABER Aqua - Vandfarveblyant - assorterede farver (pakke med 12) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Faber-Castell Goldfaber akvarel tin 12 ass
61 kr
Til butik
Faber-Castell Goldfaber akvarel tin 12 ass billede

Produktinformation

Goldfaber Aqua akvarelblyanter overbeviser med deres bløde og intense farvelægning samt enestående farveglans ved brug af enten tørre eller våde teknikker. Alle farveblyanternes tørre tegneteknikker kan bruges med disse akvarelblyanter. Med en våd pensel kan man fremtrylle fantastiske akvarelmalerier i et motiv eller mønster designet med Goldfaber Aqua. Det fuldt vandopløselige bly i Goldfaber Aqua akvarelblyanten er fremstillet med den mest innovative produktionsteknologi og imponerer med sin fremragende lysægthed.

Produktspecifikationer

Kategori: Skrive og Tegnevaerktoejer
Artikel nr.: 114612
EAN: 4005401146124
Varenr.: 3274025
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Faber-Castell GOLDFABER Aqua - Vandfarveblyant - assorterede farver (pakke med 12)
67,09 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Faber-Castell Farveblyanter - Goldfaber Akvarel - 12 stk - Multi
99,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Farveblyant Goldfaber Akvarel tinæske 12 ass
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Faber-Castell GOLDFABER Aqua - Vandfarveblyant - assorterede farver (pakke med 12) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Faber-Castell GOLDFABER Aqua - Vandfarveblyant - assorterede farver (pakke med 12) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK61 kr100 krKøb
2CS MEGASTORE DK67,09 kr106,09 krKøb
3Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb
4Legekæden129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Faber-Castell GOLDFABER Aqua - Vandfarveblyant - assorterede farver (pakke med 12)

PriceData har fulgt prisen på Faber-Castell GOLDFABER Aqua - Vandfarveblyant - assorterede farver (pakke med 12) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 58 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 61 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 61 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Faber-Castell GOLDFABER Aqua - Vandfarveblyant - assorterede farver (pakke med 12). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Faber-Castell GOLDFABER Aqua - Vandfarveblyant - assorterede farver (pakke med 12) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202661 kr3 kr (5%)
2. maj 202658 kr1 kr (2%)
30. apr. 202659 kr2 kr (3%)
24. feb. 202661 kr2 kr (3%)
6. feb. 202659 kr2 kr (3%)
20. jan. 202661 kr1 kr (2%)
17. jan. 202660 kr1 kr (2%)
16. jan. 202661 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret