Gå til hovedindhold

Faber-Castell Blyantsæt - Sparkle - 4 Dele - Black Edition - Mid

Faber-CastellHåndarbejde og hobbyEAN: 4005401182962
Pris fra 41 krtil 89,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 48,95 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Faber-Castell Blyantsæt - Sparkle - 4 Dele - Black Edition - Mid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 41 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Faber-Castell Graphite Pencil Sparkle Set
41 kr
Til butik
Faber-Castell Graphite Pencil Sparkle Set billede

Produktinformation

Faber-Castell 118296 grafitblyant B 2 stk

Produktspecifikationer

Kategori: Skrive og Tegnevaerktoejer
Artikel nr.: 118296
EAN: 4005401182962
Varenr.: 3402062
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Faber-castell - Blyant Sæt Med Tilbehør - Sparkle Midnight Rose
59,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Faber-Castell Blyantsæt - Sparkle - 4 Dele - Black Edition - Mid
89,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Blistersæt Faber-Castell Sparkle Sort M/Pink Glitter
89,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Faber-Castell Blyantsæt - Sparkle - 4 Dele - Black Edition - Mid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Faber-Castell Blyantsæt - Sparkle - 4 Dele - Black Edition - Mid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK41 kr80 krKøb
2Gucca.dk59,95 kr59,95 krKøb
3Kids-world.dk89,95 kr89,95 krKøb
4Legekæden89,95 kr89,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Faber-Castell Blyantsæt - Sparkle - 4 Dele - Black Edition - Mid

PriceData har fulgt prisen på Faber-Castell Blyantsæt - Sparkle - 4 Dele - Black Edition - Mid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 41 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 69,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 41 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Faber-Castell Blyantsæt - Sparkle - 4 Dele - Black Edition - Mid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Faber-Castell Blyantsæt - Sparkle - 4 Dele - Black Edition - Mid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202641 kr4 kr (9%)
26. maj 202645 kr4 kr (10%)
23. maj 202641 kr4 kr (9%)
25. apr. 202645 kr6 kr (12%)
27. mar. 202651 kr1 kr (2%)
5. dec. 202552 kr1 kr (2%)
4. dec. 202551 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret