Gå til hovedindhold

Faber-Castell Black Edition Shake&Paint Acrylic Marker 6 ass klassiske

Faber-CastellHåndarbejde og hobbyEAN: 6933256660497
Pris fra 80 krtil 158 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 78 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Faber-Castell Black Edition Shake&Paint Acrylic Marker 6 ass klassiske og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 80 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Faber-Castell Black Edition Shake&Paint Acrylic Marker 6 ass klassiske
80 kr
Til butik
Faber-Castell Black Edition Shake&Paint Acrylic Marker 6 ass klassiske billede

Produktinformation

Slå dig løs. Lad din personlighed skinne igennem og brug din kreativitet, med Black Edition Shake & Paint akrylmarkers. Med højt pigmenteret, dækkende og vandbaseret akrylblæk på to alsidige spidser, giver disse markers frihed til selvudfoldelse og kan forvandle overflader fra drikkeflasker til rygsække med dristige designs, der skiller sig ud fra mængden.

Produktspecifikationer

Kategori: Skrive og Tegnevaerktoejer
Artikel nr.: 285507
EAN: 6933256660497
Varenr.: 3427977
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Faber-castell - Shake & Paint Akryltusser - 6 Stk - Klassiske Farver
119,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Faber-Castell Tuscher - Shake & Paint Akryl - 6 Stk. - Multi
149,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black Edition akryltusch 6-farver FABER-CASTELL
158 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Faber-Castell Black Edition Shake&Paint Acrylic Marker 6 ass klassiske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Faber-Castell Black Edition Shake&Paint Acrylic Marker 6 ass klassiske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK80 kr119 krKøb
2Gucca.dk119,95 kr119,95 krKøb
3Kids-world.dk149,95 kr149,95 krKøb
4CS MEGASTORE DK158 kr197 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Faber-Castell Black Edition Shake&Paint Acrylic Marker 6 ass klassiske

PriceData har fulgt prisen på Faber-Castell Black Edition Shake&Paint Acrylic Marker 6 ass klassiske i 178 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 101 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 80 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Faber-Castell Black Edition Shake&Paint Acrylic Marker 6 ass klassiske. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Faber-Castell Black Edition Shake&Paint Acrylic Marker 6 ass klassiske de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 202680 kr4 kr (5%)
8. apr. 202684 kr5 kr (6%)
20. mar. 202679 kr22 kr (22%)
6. dec. 2025101 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret