Gå til hovedindhold

Ezze slangenippel 1/2" x 1/2", messing

EzzeSanitetEAN: 5709276584119
Pris fra 18,75 krtil 95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 76,25 kr (80% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 16,75 kr 5. maj

Sammenlign priser på Ezze slangenippel 1/2" x 1/2", messing og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
1/2x1/2" a-metal slangenippel
18,75 kr
Til butik
1/2x1/2" a-metal slangenippel billede

Produktinformation

1/2x1/2" A-metal slangenippel

Produktspecifikationer

Mærke: Andet
Kategori: Diverse reservedele
EAN: 5709276584119
Varenr.: 744733104
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" x 1/2" A-metal slangenippel
19,09 kr
Til butik
1/2" x 1/2" A-metal slangenippel billede

Produktinformation

Ezze slangenippel 1/2" x 1/2", messing - Passer til 15 mm slange.Maks. arbejdstryk: I henhold til slangens specifikationer, men maks. 16 bar.Maks. arbejdstemperatur: I henhold til slangens specifikationer, men maks. 95°.

Produktspecifikationer

EAN: 5709276584119
Varenr.: 15843053961551
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ezze slangenippel 1/2" x 1/2", messing
79 kr
Til butik
Ezze slangenippel 1/2" x 1/2", messing billede

Produktinformation

Ezze slangenippel 1/2" x 1/2", messing - Passer til 15 mm slange. Maks. arbejdstryk: I henhold til slangens specifikationer, men maks. 16 bar.Maks. arbejdstemperatur: I henhold til slangens specifikationer, men maks. 95°.

Produktspecifikationer

Mærke: Ezze
Kategori: VVS fittings
Farve: brass
Størrelse: 1/2" x 1/2"
EAN: 5709276584119
Varenr.: 744733104
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ezze slangenippel 1/2" x 1/2", messing
95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ezze slangenippel 1/2" x 1/2", messing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ezze slangenippel 1/2" x 1/2", messing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1VVS.dk18,75 kr18,75 krKøb
2EL-GROSSISTEN19,09 kr19,09 krKøb
3CompletVVS79 kr79 krKøb
4BilligVVS DK95 kr95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ezze slangenippel 1/2" x 1/2", messing

PriceData har fulgt prisen på Ezze slangenippel 1/2" x 1/2", messing i 157 dage. Laveste pris i perioden er 16,75 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25 kr.

Den nuværende pris på 18,75 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Ezze slangenippel 1/2" x 1/2", messing. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Ezze slangenippel 1/2" x 1/2", messing de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202618,75 kr2,65 kr (12%)
8. maj 202621,4 kr4,65 kr (28%)
5. maj 202616,75 kr4,65 kr (22%)
4. maj 202621,4 kr4,65 kr (28%)
29. apr. 202616,75 kr4,65 kr (22%)
21. mar. 202621,4 kr1,85 kr (8%)
20. mar. 202623,25 kr1,85 kr (9%)
17. mar. 202621,4 kr1,85 kr (8%)
16. mar. 202623,25 kr1,85 kr (9%)
4. mar. 202621,4 kr1,85 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret