Gå til hovedindhold

Extralink SFP+ 10G 2-pack | Modul SFP+ | 10Gbps, LC/UPC, 1310nm, 2km, single mode, DOM (EX.35917)

ExtralinkNetværkEAN: 5905090335917
Pris fra 185 krtil 249 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Extralink SFP+ 10G 2-pack | Modul SFP+ | 10Gbps, LC/UPC, 1310nm, 2km, single mode, DOM (EX.35917) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 185 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Extralink SFP+ Transceiver modul 10Gbps LC/UPC 2-pack
185 kr
Til butik
Extralink SFP+ Transceiver modul 10Gbps LC/UPC 2-pack billede

Produktinformation

Extralink SFP+ Transceiver modul - SFP+ - 10 Gbps - Fiber LC/UPC - Single-Mode - 2 KM

Produktspecifikationer

Mærke: Extralink
Artikel nr.: EX.35917
EAN: 5905090335917
Varenr.: 1001795631
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Extralink SFP+ 10G 2-pack | Modul SFP+ | 10Gbps, LC/UPC, 1310nm, 2km, single mode, DOM (EX.35917)
192 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Extralink SFP+ Transceiver modul 10Gbps LC/UPC 2-pack
249 kr
Til butik
Extralink SFP+ Transceiver modul 10Gbps LC/UPC 2-pack billede

Produktinformation

Extralink SFP Transceiver Modul 10Gbps LCUPC - 2-pack Opgrader din netværksinfrastruktur med Extralink SFP Transceiver modul, der leverer lynhurtig dataoverførsel med en hastighed på op til 10 Gbps. Denne 2-pack indeholder to moduler med LCUPC-stik, hvilk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Extralink
Kategori: skal sorteres
EAN: 5905090335917
Varenr.: 128738

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Extralink SFP+ 10G 2-pack | Modul SFP+ | 10Gbps, LC/UPC, 1310nm, 2km, single mode, DOM (EX.35917) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Extralink SFP+ 10G 2-pack | Modul SFP+ | 10Gbps, LC/UPC, 1310nm, 2km, single mode, DOM (EX.35917) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK185 kr185 krKøb
2CS MEGASTORE DK192 kr231 krKøb
3Ultrashop249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Extralink SFP+ 10G 2-pack | Modul SFP+ | 10Gbps, LC/UPC, 1310nm, 2km, single mode, DOM (EX.35917)

PriceData har fulgt prisen på Extralink SFP+ 10G 2-pack | Modul SFP+ | 10Gbps, LC/UPC, 1310nm, 2km, single mode, DOM (EX.35917) i 131 dage. Laveste pris i perioden er 185 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 523 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 280 kr.

Den nuværende pris på 185 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Extralink SFP+ 10G 2-pack | Modul SFP+ | 10Gbps, LC/UPC, 1310nm, 2km, single mode, DOM (EX.35917). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Extralink SFP+ 10G 2-pack | Modul SFP+ | 10Gbps, LC/UPC, 1310nm, 2km, single mode, DOM (EX.35917) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026185 kr4 kr (2%)
26. maj 2026189 kr4 kr (2%)
13. maj 2026193 kr5 kr (3%)
9. maj 2026188 kr3 kr (2%)
8. maj 2026191 kr1 kr (1%)
7. maj 2026192 kr4 kr (2%)
6. maj 2026196 kr4 kr (2%)
3. maj 2026200 kr4 kr (2%)
1. maj 2026204 kr4 kr (2%)
30. apr. 2026208 kr6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret