Gå til hovedindhold

Extralink EX.13834, Blå, Gul, Glasfiber, 6 mm, 100 m, 1 hjul

ExtralinkEAN: 5903148913834
Pris fra 842 krtil 1.069 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 227 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 834 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Extralink EX.13834, Blå, Gul, Glasfiber, 6 mm, 100 m, 1 hjul og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 842 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Extralink EX.13834 elektrisk kabel trisse Blå, Gul
842 kr
Til butik
Extralink EX.13834 elektrisk kabel trisse Blå, Gul billede

Produktinformation

Extralink EX.13834. Produktfarve: Blå, Gul, Stangmateriale: Glasfiber, Stangdiameter: 6 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Extralink
Artikel nr.: EX.13834
EAN: 5903148913834
Varenr.: 995995805
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Extralink EX.13834, Blå, Gul, Glasfiber, 6 mm, 100 m, 1 hjul
967 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Extralink kabeltrækstang Pilot 6 mm - 100 m glasfiber (gul)
-1%1.049 kr
Før 1.059 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Extralink kabeltrækstang Pilot 6 mm - 100 m glasfiber (gul) billede

Produktinformation

Effektiv kabeltrækning med glasfiberstangExtralink kabeltrækstang Pilot er et praktisk værktøj til etablering og vedligeholdelse af netværkskabler, el‐installationer og føringsveje. Den 6 mm glasfiberstang giver en god balance mellem styrke og fleksibilitet, så du kan føre kabler gennem rør, kabelbakker og vanskelige passager uden unødige stop. Med 100 m længde når du langt i én arbejdsgang, hvilket øger tempoet på installationen.Til teknikere og installatørerDen gule farve gør stangen let at se på byggepladsen og i mørke føringsveje. Konstruktionen i glasfiber (FRP) er velegnet til gentagen brug i professionelle miljøer, hvor pålidelig kabeltrækning er afgørende for et stabilt netværk.Type: KabeltrækstangMateriale: Glasfiber (FRP)Diameter: 6 mmLængde: 100 mFarve: Gul...

Produktspecifikationer

Mærke: Extralink
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 18.32g
EAN: 5903148913834
Varenr.: 2132943
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Extralink kabeltrækstang Pilot 6 mm - 100 m glasfiber (gul)
-1%1.069 kr
Før 1.079 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Extralink EX.13834, Blå, Gul, Glasfiber, 6 mm, 100 m, 1 hjul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Extralink EX.13834, Blå, Gul, Glasfiber, 6 mm, 100 m, 1 hjul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK842 kr842 krKøb
2CS MEGASTORE DK967 kr1.006 krKøb
3Boligcenter DK1.049 kr1.049 krKøb
4Vivas DK1.069 kr1.308 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Extralink EX.13834, Blå, Gul, Glasfiber, 6 mm, 100 m, 1 hjul

PriceData har fulgt prisen på Extralink EX.13834, Blå, Gul, Glasfiber, 6 mm, 100 m, 1 hjul i 66 dage. Laveste pris i perioden er 834 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 993 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 858 kr.

Den nuværende pris på 842 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Extralink EX.13834, Blå, Gul, Glasfiber, 6 mm, 100 m, 1 hjul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Extralink EX.13834, Blå, Gul, Glasfiber, 6 mm, 100 m, 1 hjul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026842 kr3 kr (0%)
30. maj 2026845 kr2 kr (0%)
28. maj 2026843 kr4 kr (0%)
27. maj 2026839 kr3 kr (0%)
25. maj 2026842 kr1 kr (0%)
24. maj 2026843 kr6 kr (1%)
23. maj 2026837 kr156 kr (16%)
22. maj 2026993 kr109 kr (12%)
21. maj 2026884 kr15 kr (2%)
20. maj 2026869 kr27 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret