Gå til hovedindhold

Extralink EX.31315, Gul, Glasfiber, 9 mm, 200 m, Polyester, 40 kg

ExtralinkEAN: 5905090331315
Pris fra 2.200 krtil 2.985 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 785 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.178 kr 8. maj

Sammenlign priser på Extralink EX.31315, Gul, Glasfiber, 9 mm, 200 m, Polyester, 40 kg og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2200 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Extralink EX.31315 elektrisk kabel trisse Gul
2.200 kr
Til butik
Extralink EX.31315 elektrisk kabel trisse Gul billede

Produktinformation

Extralink EX.31315. Produktfarve: Gul, Stangmateriale: Glasfiber, Stangdiameter: 9 mm. Pakkevægt: 40 kg, Pakkedybde: 750 mm, Pakkebredde: 450 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Extralink
Artikel nr.: EX.31315
EAN: 5905090331315
Varenr.: 1000940707
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Extralink kabeltrækstang på vogn - glasfiber 9 mm, 200 m, gul
2.799 kr
Til butik
Extralink kabeltrækstang på vogn - glasfiber 9 mm, 200 m, gul billede

Produktinformation

Effektiv kabeltrækning i netværksinstallationerExtralink kabeltrækstangen er udviklet til professionelle, der skal trække længere stræk af netværkskabler hurtigt og sikkert. Den lange 200 m stang giver rækkevidde til installationer i rør og kanaler, mens diameteren på 9 mm sikrer god stivhed og kontrol. Den markante gule farve gør den let at se på arbejdspladsen.Holdbart materiale og mobil rammeStangen er fremstillet i glasfiber med fleksibel polyesterforstærkning, som er korrosionsbestandig og egnet til krævende miljøer. Den leveres på en robust stålvogn med håndtag og hjul, så du nemt kan transportere og dosere den ønskede længde under arbejdet med netværkskabler.Farve: GulStangmateriale: GlasfiberFleksibel forstærkning: PolyesterKorrosionsbestandig: JaStanglængde: 200 mStangdiameter: 9 mmPakkens mål: 85 × 45 × 75 cm (H × B × D)Pakkens vægt: 40 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Extralink
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 129.38g
EAN: 5905090331315
Varenr.: 2154325
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Extralink kabeltrækstang på vogn - glasfiber 9 mm, 200 m, gul
2.819 kr
Til butik
Extralink kabeltrækstang på vogn - glasfiber 9 mm, 200 m, gul billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Extralink
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 129.38g
EAN: 5905090331315
Varenr.: 2154325
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Extralink EX.31315, Gul, Glasfiber, 9 mm, 200 m, Polyester, 40 kg
2.985 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Extralink EX.31315, Gul, Glasfiber, 9 mm, 200 m, Polyester, 40 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Extralink EX.31315, Gul, Glasfiber, 9 mm, 200 m, Polyester, 40 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.200 kr2.200 krKøb
2Boligcenter DK2.799 kr2.799 krKøb
3Vivas DK2.819 kr4.818 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.985 kr3.184 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Extralink EX.31315, Gul, Glasfiber, 9 mm, 200 m, Polyester, 40 kg

PriceData har fulgt prisen på Extralink EX.31315, Gul, Glasfiber, 9 mm, 200 m, Polyester, 40 kg i 25 dage. Laveste pris i perioden er 2.178 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 2.590 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.295 kr.

Den nuværende pris på 2.200 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Extralink EX.31315, Gul, Glasfiber, 9 mm, 200 m, Polyester, 40 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Extralink EX.31315, Gul, Glasfiber, 9 mm, 200 m, Polyester, 40 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.200 kr6 kr (0%)
29. maj 20262.194 kr1 kr (0%)
28. maj 20262.195 kr11 kr (1%)
27. maj 20262.184 kr6 kr (0%)
25. maj 20262.190 kr390 kr (15%)
24. maj 20262.580 kr400 kr (18%)
23. maj 20262.180 kr404 kr (16%)
22. maj 20262.584 kr392 kr (18%)
20. maj 20262.192 kr2 kr (0%)
18. maj 20262.190 kr387 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret